موفقیت در كنكور با حرف آخر

موفقیت در كنكور با حرف آخر

مدت هاست كه انتخاب منابع یكی از بزرگترین نگرانی های والدین و دانش آموزان است و آنها به دنبال بهترین منابع بودند ، اما به دلیل تعدد منابع آموزشی ، این مسئله تا حدودی دشوار است


آزمون کنکور یکی از آزمونهای اساسی برای همه دانش آموزان است. کنکور ، که سرنوشت شما را برای سالهای زیادی تعیین خواهد کرد و از این نظر ، این آزمون بسیار پر اهمیت است. مدت هاست که انتخاب منابع یکی از بزرگترین نگرانی های والدین و دانش آموزان است و آنها به دنبال بهترین منابع بودند ، اما به دلیل تعدد منابع آموزشی ، این مسئله تا حدودی دشوار است ، بنابراین امروز در یک گزارش خبری به ارائه یکی از بهترین ها ما به تولیدکننده محتوای آموزشی می رویم. موسسه ، که نه تنها دوره های کنکور را تدریس می کند ، بلکه برای سطوح پایین تر ، یعنی ابتدایی و متوسطه اول، محتوای آموزشی نیز تولید می کند.

موسسه حرف آخر از سال 1390 در تولید منابع آموزشی فعالیت داشته و اکنون جایگاه بزرگی در  آموزش دارد. جایگاهی که پس از ده سال به آن دست یافته و از همه مهمتر ، سبک جدیدی از دوره های تدریس به نام شهودی سازی را ایجاد کرده است که انقلابی در زمینه آموزش کشور است و نتیجه آن تکنولوژی آموزشی بدون فراموشی با حرف آخر است. پویا نمایی نه تنها در ایران بلکه در جهان یک سبک آموزشی معتبر است و فناوری را به به آموزش ورود داده است. نتیجه این کار ، لذت بردن از آموزش و سهولت یادگیری بوده است و البته علاوه بر این موارد ، باعث شده است که مطالب آموزش داده شده مستقیماً در نیمکره راست مغز قرار گیرد که چندین برابر بیشتر از حد معمول طول می کشد. . . در ادامه ، برای آشنایی کامل می توانید مقاله تجربه سبک نوین آموزش با حرف آخر را مطالعه کنید.

معرفی 6040 حرف آخر

شاید نام پروژه های آموزشی حرف آخر از جمله شصت چهل را بارها در شبکه های مجازی یا تلویزیونی شنیده باشید. این پروژه از زمان معرفی محبوبیت زیادی کسب کرده و مورد استقبال بسیار خوب کنکوری ها قرار گرفته است. اما در انتخاب نام 6040 توسط موسسه فلسفه ای نیز وجود دارد که به زمان آموزش و آزمون اشاره دارد. قسمت اول ، 60 ، مربوط به آموزش است و دانش آموز می تواند فقط با 60 روز صفر تا صد درس را با کمک تکنولوژی های آموزشی بیاموزد به عنوان مثال با ادبیات حرف آخر کل این درس را در 40 ساعت یاد خواهد گرفت ، قسمت دوم نیز به بررسی و تمرین تکرار و تست زدن اشاره دارد. شما می توانید همه دوره های کنکور را بیست بار در روز مرور کنید و حدود 5000 تست شبیه ساز کنکور را حل کنید ، و اینجاست که کنکوری در دو مرحله آموزش و تمرین تکرار ، به طور کامل بر کنکور تسلط پیدا می کند.

در قسمت اول ، این پروژه ، 0 تا 100 درس به همراه برنامه ریزی دقیق به صورت تصویر سازی های آموزشی و لوح های آموزشی موسسه حرف آخر برای دانش آموز ارسال می شود. برنامه ای که به عنوان یک نقشه راه عمل می کند و کاملاً مشخص می کند که دانش آموز هر روز چه درسی را باید بخواند ، چه موضوعی را در هر درس و چه مدت زمان برای مطالعه آن موضوع اختصاص دهد. و همانطور که گفته شد ، در مدت 60 روز کلیه آموزش ها را پوشش می دهد. قسمت دوم ، پروژه 40 ، شامل بیست امتحان جامع و شبیه ساز کنکور است که تفاوت زیادی با کنکور دارد و داوطلب با کمک آن 20 حل می کند امتحانات شبیه ساز کنکور در 40 روز حل کند. همچنین یک بسته حرف آخر رایگان نیز وجود دارد که شامل 20 درصد از کل آموزش حرف آخر است.

معرفی فیزیک حرف آخر

یکی از مبانی آموزش بصری استفاده از انیمیشن و تصویرسازی است. اما مبنای دوم که بسیار مورد استقبال قرار گرفته استفاده از الگو سازی در تدریس بوده است. داوطلبی که تجربه استفاده از محصولات حرف آخر را دارد می داند که آموزش این مجموعه برای هر سوال فرمولی را آموزش نمی دهد بلکه در عوض از الگو سازی استفاده می کند. الگویی که مانند یک کلید اصلی است و تمام سوالات یک موضوع را می توان بدون استثنا با کمک آن حل کرد. به عنوان مثال ، در دوره دین و زندگی ، فقط 14 تا 100 مدل از این دوره آموزش داده شده است. مباحث شیمی که نیمی از بودجه شیمی کنکور را تشکیل می دهد ، تنها با سه الگو تدریس شده است. بوده است.

اوج ساخت الگو را می توان در فیزیک حرف آخر مشاهده کرد. این دوره توسط پیمان کامیار مدرس ، استاد محبوب و با سابقه فیزیک تدریس می شود. فصل اول سال دوازدهم  یکی از پر فرمول ترین فصل های فیزیک در کنکور است و حتی در کتاب درسی بیش از 20 فرمول برای این دوره آموزش داده شده است ، اما هنگام آموزش پیمان کامیار در فیزیک حرف آخر بدون هیچ فرمولی این درس را آموزش داده است و داوطلب دیگر نیازی به هیچ روش دیگری ندارد و تنها با یک الگو می تواند کل سوالات یک مبحث را حل کند. نمونه اثبات این موضوع هم حل کل سوالات کنکوری سال های قبل در مبحث حرکت شناسی با استفاده از همان الگو است. برای اطلاع از نحوه خرید محصولات حرف آخر از طریق سایت مرکزی این مجموعه می توانید به کل محصولات آموزشی موسسه حرف آخر و ویژگی و قیمت آن ها دستری پیدا کنید.

برای ارتباط مستقیم با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر و دریافت محصولات با تخفیف ویژه می توانید عبارت "تخفیف ویژه" را به سامانه پیامکی 10002907 ارسال کنید یا با شماره تماس های زیر تماس بگیرید:

02166576182

02166572148

02166576371

02166566623

منبع: harfeakharpub.com

 

1399/09/25
23:24:27
5.0 / 5
1159
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری