قطبی:

پرسپولیسی ها با دل شیر قهرمان آسیا می شوند

پرسپولیسی ها با دل شیر قهرمان آسیا می شوند

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس مستحق قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است بی صبرانه منتظر بالابردن جام توسط سیدجلال حسینی هستم.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، افشین قطبی درباره رویارویی پرسپولیس ایران با اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا اظهار داشت: پرسپولیس در آسیا تیم ناشناخته ای نیست و حتی تیم های شرق آسیا، پرسپولیس را به خوبی می شناسند.
وی افزود: همه منتظر فینال لیگ قهرمانان هستیم. اطمینان دارم، بازیکنان پرسپولیس با دل شیری که دارند می توانند به شکلی در زمین بازی کنند که تیم حریف برابر اراده آنها زانو بزنند.
سرمربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی ایران تصریح کرد: مجموعه تیم فوتبال پرسپولیس، این راه سخت را با وجود تمام موانع و کارشکنی هایی که دیگران برابرش انجام داده اند، طی کرده اند و متوقف نشدند. اطمینان دارم با همین روحیه در روز فینال، قهرمانی آسیا را به طرفداران پرسپولیس و فوتبال ایران هدیه خواهند کرد. من بی صبرانه منتظر بالا بردن جام قهرمانی آسیا توسط سیدجلال حسینی هستم. پرسپولیس و او کاملاً استحقاق دریافت این جام را از خود نشان داده اند.
قطبی افزود: در روز فینال هر بازیکن پرسپولیس یک نفر نخواهد بود، بلکه در طول مسابقه هر یک از آنها به قدر چند نفر می دود. انرژی مثبت تمام ایرانی ها در روز فینال، همراه این سرداران سرخ خواهد بود و قهرمانی لیگ قهرمانان، کمترین پاداش برای این شیرمردان پرسپولیس است.
وی که با سایت باشگاه پرسپولیس گفتگو کرده است، در انتها خاطرنشان کرد: صحبتم را خطاب به اعضای تیم آخر می دهم که در فینال هر مقامی که کسب کنند، برای تمام پرسپولیسی ها، قهرمان واقعی هستند. اگر با دل شیر بجنگند، قهرمان آسیا خواهند شد.

1399/09/25
22:26:50
5.0 / 5
1071
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری