شجاعیان:

از لحاظ بدنی از خودم راضی نیستم

از لحاظ بدنی از خودم راضی نیستم

به گزارش بازی فوتبال هافبک استقلال اظهار داشت: در چهار سال گذشته به ما ظلم شد چون که اگر تصویرهای تمرین دیروزمان را ببینید، متوجه می شوید حتی زمین تمرین تیم بزرگی مثل استقلال مناسب نمی باشد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، داریوش شجاعیان در حاشیه تمرین استقلال اظهار نمود: امیدوارم یکسری مشکلات جلوی کارمان را نگیرد و حرف هایی که شایسته استقلال نیست زده نشود تا بتوانیم فرصت بیشتری داشته باشیم. باید از لحاظ بدنی و هماهنگی با هم هماهنگ شویم و بازی های چشم نوازی را از نشان دهیم. من هم باید بگویم که از لحاظ بدنی از خودم راضی نیستم و تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم به استقلال کمک کنم. هیچوقت کم نگذاشتم و اگر کادرفنی صلاح دانستند و مرا بازی دادند تمام تلاشم را انجام می دهم.
او درباره نبود یک بازی ساز در استقلال اظهار داشت: تا در تمرینات شرکت نکنید، نمی توانید بازیکنان را قضاوت کنید. چند سال قبل هم این مورد را می گفتند که بازی ساز نداریم ولی همه تحمل کردند و دیدید که هماهنگ شدیم و امتیاز جمع کردیم. خودتان دیدید در این چهار سال گذشته به ما ظلم شد چون که اگر تصویرهای تمرین دیروزمان را ببینید، متوجه می شوید حتی زمین تمرین تیم بزرگی مثل استقلال مناسب نمی باشد.
هافبک استقلال افزود: زمین تمرین امروز هم شایسته تیمی مثل استقلال نیست. تیم ما خیلی مشکل دارد و امیدوارم همه به ما کمک کنند تا بتوانیم امکاناتی در شان استقلال داشته باشیم. مطمئن باشید اگر امکانات و حمایت هواداران و همدلی بچه ها دست به دست هم دهند، استقلال به جایگاه اصلی اش برمی گردد. در ایام بارانی در چمن مصنوعی تمرین می نماییم و یک زمین داریم که اصلا نمی گردد روی آن تمرین کردیم.
او درباره تبعیض بین استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: دیاباته را در زمینی از دست دادیم که قابل تمرین نبود اما چون نزدیک به بازی بودیم مجبور بودیم تمرین نماییم و نمی توانستیم باردیگر تیم را به سالن ببریم. بعضی روزها شب پیش از تمرین به ما می گویند زمین تمرین مان کجا است. بارها شده در راه رفتن به تمرین به ما اطلاع دادند که برگردید و به فلان زمین تمرین بروید. این برای تیم بزرگی و پرهواداری مثل استقلال خیلی بد است که هر هفته یک جا تمرین کند و این عوض شدن زمین تمرین ها سبب مصدومیت ها هم می شود.
شجاعیان درباره صحبت های کارشناسان در مورد این که او بعد از بازگشتش محتاط بازی می کند، اظهار داشت: من چهارصد روز بازی نکردم و این مسئله کمی اثرگذار است. من دو بار مصدوم شدم و این سبب شد کمی محتاط تر بازی کنم اما هر روز که دارم بازی می کنم بهتر می شوم و در بازی گذشته هم دیدید که توانستم نسبت به بازی پیکان بهتر کار کنم و در درگیری ها شرکت کنم. این روند رو به جلو برود همه چیز درست می شود.
او در انتها خطاب به هواداران اظهار داشت: آنها همیشه به ما لطف داشتند و پشتیبان ما بودند. ما چهار سال است در اوایل فصل نتیجه نمی گیریم اما حمایت کردند و دیدند که تیم مان خیلی خوب شکل گرفت و به بالای جدول رسیدیم. مطمئن باشند با روحیه دادن و حمایت کردنشان می توانند کمک کنند که استقلال سال جاری قهرمان شود.
منبع:

1399/09/19
17:39:31
5.0 / 5
845
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری