محسن یوسفی :

كادر فنی صنعت نفت را آنالیز كند

كادر فنی صنعت نفت را آنالیز كند

هافبک سابق تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: وظایف سختی بر عهده آنالیزورها و کادر فنی استقلال است چون که باید به خوبی نقاط قوت و ضعف تیم نفت را بشناسند.محسن یوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد دیدار تیم فوتبال استقلال برابر صنعت نفت آبادان که در روز هفدهم آذرماه برگزار می شود، اظهار داشت: استقلال با تساوی که برابر پیکان به دست آورد، موقعیتش در جدول تا حدودی به خطر افتاد. البته امتیازات تیم ها نزدیک به هم است و هر تیمی که مقابل حریفش به پیروزی برسد، می تواند موقعیتش را در جدول بهتر کند.
وی افزود: استقلال باید برابر صنعت نفت به پیروزی برسد. آبی پوشان اگر می خواهند به دنبال قهرمانی باشند، نباید به آسانی امتیاز از دست بدهند.
هافبک سابق تیم فوتبال استقلال اضافه کرد: کادر فنی استقلال بویژه آنالیزورهای تیم باید به خوبی صنعت نفت را آنالیز کرده و به نقاط قوت و ضعف این تیم تسلط کامل پیدا کنند که آبی پوشان در فاصله زمانی که تا دیدار برابر صنعت نفت باقی مانده، تمرینات خویش را بر مبنای دیدار با نفت آبادان انجام داده و آماده این بازی شوند.
یوسفی در مورد تغییرات الزامی که بطور حتم در این دیدار برای استقلال به وجود خواهد آمد، اظهار داشت: مسعود ریگی، سیاوش یزدانی و فرشید اسماعیلی به علت مصدومیت هایی که دارند، در مقابل صنعت نفت غایب خواهند بود ازاین رو شرایط بگونه ای است که فکری باید در این دیدار از بازیکنانی چون مهدی پور، مرادی و جوانان آینده دار استفاده نماید. مهدی پور بازیکنی است که خیلی ها معتقدند می تواند جای علی کریمی را بگیرد. حال باید منتظر ماند و دید که اگر مهدی پور مقابل تیم نفت به میدان رفت، چه عملکردی از خود به جای خواهد گذاشت.
وی بیان نمود: نمی توان مهدی پور را با یک بازی قضاوت کرد اما امید می رود وی بتواند نمایش قابل قبولی از خود نشان داده و جایگاه خویش را در استقلال محکم کند.
هافبک سابق تیم فوتبال استقلال در مورد تساوی آبی پوشان برابر پیکان تهران اظهار داشت: تیم فوتبال پیکان فقط به دفاع کردن پرداخت، کیفیت بد زمین و دفاع محض از بازیکنان پیکان، سبب شد که استقلال نتواند سه امتیاز را از آنِ خود کند البته فکری هم باید بداند که احتمال دارد تا آخر فصل باز هم با چنین تیم هایی که فقط دفاع می کنند، برخورد کند ازاین رو باید چاره ای پیدا شود تا از تیم های تدافعی عبور کرده و به گل برسد.
وی در انتها تصریح کرد: استقلال تیم پرمُهره ای است و بازیکنان خوبی دارد. محمود فکری و سایر اعضای کادر فنی سال ها در استقلال بوده و شناخت کامل از تیم دارند ازاین رو وحدت و همدلی در میان اعضای کادر فنی و بازیکنان، رمز موفقیت استقلال در هفته های آینده خواهد بود.

1399/09/16
12:58:10
5.0 / 5
787
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری