وحید طالب لو:

استقلال باید شاداب تر بازی كند

استقلال باید شاداب تر بازی كند

به گزارش بازی فوتبال دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال از محمود فکری سرمربی این تیم حمایت کرد و اظهار داشت: مدیریت در ذات و شخصیت فکری است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، وحید طالب لو دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با سایت این باشگاه از محمود فکری سرمربی این تیم حمایت کرد.
مشروح گفتگوی طالب لو در ادامه می آید:
* محمود فکری کاپیتان استقلال بوده و سال ها در این تیم بازی کرده و به استقلال تعصب دارد. بطور قطع او برای استقلال گزینه بسیار خوبی است. وی در سالهای گذشته نشان داده یک مربی توانمند است. او قدرت رهبری و مدیریت دارد.
* محمود فکری در دوران بازیگری مثل یک مربی در زمین بود. نه اینکه به زور بلکه با احترام، تیم را در زمین مدیریت می کرد. این چیزی است که در ذات شخصیت اوست. باید به فکری وقت داد. من برای محمود فکری خیلی احترام قائلم.
*چند بازیکن جدید و کادر جدید به استقلال اضافه شده اند و کمی زمان می خواهد تا هماهنگی ایجاد شود. به نظرم فکری می خواهد با کمترین تغییرات نسبت به فصل قبل تیم را به میدان بفرستد تا بازیکنان جدید آرام آرام به ترکیب اضافه شوند.
* در کنار فکری افراد با تجربه ای مثل مرفاوی و مظلومی هستند. نیمکت استقلال را که می بینیم، خانواده استقلال را می بینیم. از چند نسل استقلال، در این تیم هستند. باید یک دل باشیم تا تیم به موفقیت برسد.
* با شرایطی که در لیگ ایران می بینم، تیم ما پتانسیل قهرمانی را دارد. استقلال باید شاداب تر کار کند و من فکر می کنم هنوز بدنسازی تیم به آن شکل مدنظر نرسیده است و در هفته های پیش روی بازیکنان شاداب تر خواهند شد و تیم شکل اصلی خودرا پیدا می کند.
* معتقدم رشید مظاهری و سیدحسین حسینی می توانند به هم کمک کنند. اگر این اتفاق بیافتد هم این دو دروازه بان خوب رشد می کنند و هم استقلال به موفقیت می رسد.


منبع:

1399/09/15
22:55:03
5.0 / 5
1007
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تجربه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری