مددی:

مستندات خوبی برای پرونده استراماچونی وجود دارد

مستندات خوبی برای پرونده استراماچونی وجود دارد

سرپرست باشگاه استقلال می گوید كارگزار جدید این باشگاه توانسته به تعهدات خودش پایبند باشد و به آن عمل كند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، باشگاه استقلال در طول این مدت، روزهای پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است و با هدایت محمود فکری در تلاش است تا بتواند در رقابت های لیگ برتر عملکرد موفقی داشته باشد و هواداران خویش را راضی نگه دارد.

یکی از مباحث مهمی که همچنان از زاویه های مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد. مسائل مدیریتی باشگاه است، احمد مددی سرپرست باشگاه استقلال در گفتگو با ایسنا، در مورد اتفاقات خیر باشگاه استقلال صحبت های مختلفی را به میان آورد.

احمد مددی در این گفتگو درباره پرونده های مالی باشگاه که می تواند برای استقلال دردسرساز شود و مسائل و مشکلات آبی پوشان صحبت کرد که در گفت وگوی زیر می خوانید:

*روز گذشته به تمرین استقلال رفتید و با بازیکنان صحبت کردید، محورهای اصلی اظهارات شما چه بود؟

بعد از هفته سوم رقابت های لیگ برتر، مجالی دست داد خدمت کادر فنی و بازیکنان استقلال در مجموعه زمین تهرانسر برسیم. در آنجا با کادر فنی و بازیکنان تیم صحبت های خوبی داشتیم و مسائل و مشکلات شان در این صحبت ها عنوان شد. تمام تلاش مجموعه مدیریتی باشگاه این است که مشکلات و چالش های ریز و درشت بازیکنان را حل نماییم تا از این حیث تیم مشکلی نداشته باشد و فقط به پیروزی و تداوم موفقیت ها فکر کنند.

*بازیکنان در مورد مطالبات شان با شما صحبت کردند؟

بازیکنان مطالبات مختلفی داشتند که هر کدام را مقرر است با یک دیدگاه مثبت، انجام بدهیم و می خواهیم از این نظر بازیکنان مشکلی نداشته باشند و نگرانی ذهنی برای بازیکنان وجود نداشته باشد. دغدغه اول و اصلی ما، حل و فصل و مرتفع کردن مسائل تیم است و تا اینجای کار خوشبختانه کارهای خوبی انجام شده است و امیدوارم در ادامه راه هم با یک ظرافت و دقت نظر، کارها را جلو ببریم.*تجربه باز شدن پنجره نقل و انتقالات برای شما چگونه پیش رفت؟

به راستی در این کمتر از دو ماه، دوران سختی را سپری کردم. ما چالش های زیادی را پیش از آغاز لیگ داشتیم و این چالش ها استقلال را تهدید می کرد. از دهه اول مهر ماه که فرصت خدمتگزاری برای بنده به وجود آمد، تا همین چندی قبل، در مورد باز کردن پنجره نقل و انتقالات و طلب های ارزی طلبکاران چالش های زیادی وجود داشت و سبب بروز مشکلاتی برای استقلال شد که تمام این موارد را با کمک همه ارکان باشگاه و با یک تلاش شبانه روزی به سرانجام رساندیم و خوشبختانه موفق شدیم با پرداخت همه طلب های ارزی که به خاطر آن پنجره نقل و انتقالات بسته شده بود، این پنجره را باز کرده و بتوانیم از بازیکنان جدیدمان در لیگ برتر استفاده کنیم.

*وضعیت مطالبات آندره آ استراماچونی و شکایت او از فیفا به کجا رسید؟

ما درباره پرونده استراماچونی و دستیارانش درخواست گراندز داده ایم و این را به فیفا اعلام نموده ایم و منتظر هستیم فیفا اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهد. بعد از آن که گراندز به دست ما رسید، اقدامات بعدی را در دادگاه CAS پیگیری خواهیم کرد تا ببینیم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

*چقدر به عوض شدن نتیجه رای پرونده استراماچونی در دادگاه CAS امیدوار هستید؟

مستندات خوب و محکمه پسندی درباره پرونده استراماچونی وجود دارد و امیدوارم در دادگاه CAS بتوانیم در احقاق حقوق استقلال موفق باشیم و این رای را در دادگاه CAS بشکنیم.

*مجوز حرفه ای باشگاه استقلال در چه مرحله ای است؟

کلیه مستنداتی که در ارتباط با کسب مجوز حرفه ای از AFC بود، در سامانه در ارتباط با AFC تحت عنوان Clas بارگزاری شده است. این مستندات در مورد بدهی های داخلی و خارجی باشگاه بوده است و مستنداتی در مورد سایر موارد مثل بحث ورزشگاه ها و آکادمی باشگاه بوده است که این ها در چند پرونده ترجمه، تایید و بارگزاری شده است. کلیه این مستندات به سهیل مهدی و همکاران عزیزشان در کمیته صدور مجوز حرفه ای سازمان لیگ فوتبال فرستاده شده است و سازمان لیگ پیگیر است تا اقدامات لازم را برای کسب مجوز حرفه ای انجام دهند. ارسال تمامی مدارک و اسناد مربوطه از سوی باشگاه استقلال به نحو مقتضی انجام شده است و سازمان لیگ بایستی کارهای نهایی این مجوز را انجام دهد. در اینجا بسیار شایسته است از همکاری خوب آقای مهدی و همکارانشان کمال تشکر را داشته باشم.

*آیا کارگزار جدید باشگاه استقلال به تعهدات خود عمل کرده است؟

برای نخستین بار در تاریخ دو باشگاه استقلال وپرسپولیس مزایده ای به صورت قانونی انجام شد و در این مزایده درخواست کردیم شرکت هایی که تمایل به همکاری دارند، در این مزایده شرکت نمایند. این مزایده برگزار گردید و در نهایت «شرکت داده گستر عصر نوین»، مالک دو برند «پارس آنلاین» و «های وب» برنده این مزایده شد. ما در مزایده طوری برنامه ریزی و سخت گیری کرده بودیم که شرکتهای بی نام و نشان نتوانند در این مزایده شرکت نمایند و برای این مزایده حد مشخصی را تعیین کرده بودیم که شرکتهای با اصالتی شرکت نمایند. خوشبختانه کارگزار جدید استقلال به تمامی تعهدات خود پایبند بوده و به همه تعهدات خویش عمل کرده است و جا دارد که بنده از آقای دکتر میری، مدیرعامل این شرکت تقدیر و تشکر کنم. حالا ارتباط خیلی خوب و حرفه ای میان باشگاه استقلال و این شرکت وجود دارد و امیدوارم با این تعامل خوب، منطقی و موثر، تیم فوتبال استقلال در فصل پیش رو با قدرت به کار خودش ادامه دهد و نتایج دلچسبی کسب نماید.*شرایط زمین تمرین استقلال چگونه است؟

ببینید! ما فقر شدید زمین تمرین استاندارد در تهران داریم. در این زمان ما مجموعه های زیادی را بازدید کردیم اما کیفیت لازم را نداشتند. با پیگیری های انجام شده، با مجموعه ورزشی نفت در تهرانسر قرارداد بستیم و باتوجه به شرایط خاص کرونا و مقررات جاری صنعت نفت، اجاره این مجموعه مجهز خیلی سخت بود که جا دارد از شرکت ملی نفت ایران بابت همکاری شان تشکر ویژه ای داشته باشم. این مجموعه، امکانات و چمن خوبی دارد و می توانیم بگوییم با گرفتن این زمین تمرین، باشگاه استقلال در مورد زمین تمرین دیگر مشکلی ندارد. ما سه زمین تمرین را در اختیار داریم اما اولویت ما استفاده از زمین تمرین تهرانسر است.

*در این مدت، درگیری لفظی که میان دو دروازه بان استقلال شکل گرفته بود، برای آبی ها حاشیه ساز شد. نظر شما در این رابطه چیست؟

بنده این اتفاق را یک مسئله کاملا درون خانوادگی می دانم. البته از خصوصیت تیم های بزرگ، وجود این حواشی است و بازیکنان استقلال باید بدانند در چه تیم بزرگی بازی می کنند. هواداران عزیز استقلال از این تیم آرامش، انسجام و پیروزی می خواهند. البته این مورد مسئله خاصی نبود و این دو دروازه بان با رفتار حرفه ای که از خود نشان دادند، به شایعات آخر دادند.

*هرویه میلیچ علاقه ای زیادی برای تمدید قرارداد خود دارد. باشگاه چه برنامه ای برای این بازیکن دارد؟

آقای میلیچ بازیکن بسیار حرفه ای است و روز گذشته خانواده اش به ایران آمد و در یکی از آپارتمان هایی که باشگاه برای ایشان تدارک دیده بود، سکونت یافتند. میلیچ در جلسه ای که با بنده داشت، برای تمدید قرارداد ابراز تمایل کرده است و امیدوارم با نظر سرمربی استقلال و هماهنگی با هیات مدیره باشگاه، بتوانیم قرارداد این بازیکن را تمدید نماییم.*درباره مدیرعاملی باشگاه استقلال صحبت های مختلفی مطرح می شود. برنامه شما در این رابطه چیست؟

بنده از روزی که این مسئولیت خطیر را پذیرفتم، تلاش کردم با تمام قدرت کارم را به پیش ببرم. در این دو ماه اخیر کارهای بزرگی انجام شده است که هواداران عزیز کم و بیشتر از آن آگاه هستند. استقلال روزهای سختی را سپری نمود و ما به همراه هیات مدیره محترم باشگاه، سعی کردیم چالش ها را به حداقل برسانیم. بنده تلاش کردم در این زمان هیچکدام از کارهای استقلال عقب نیفتد و همیشه گفته ام خدمتگذار استقلال هستم. ما داریم تمام امور را به نحو احسن جلو می بریم. جا دارد از هیات مدیره محترم باشگاه استقلال تشکر کنم که در این زمان همکاری و تعامل خوبی داشتند.

*کلام آخر؟

با تلاشهای صورت گرفته و اقدامات خوبی که انجام شده و کادر فنی متعهد و مجربی که در اختیار داریم، به قهرمانی تیم فوتبال استقلال در لیگ برتر سال جاری خیلی امیدواریم. ما داریم امکانات لازم را فراهم می نماییم تا تیم استقلال کمترین چالش و مشکلات را داشته باشد و با قدرت به کار خودش ادامه دهد. ما از تمام ظرفیت های موجود کمک می گیریم تا امور استقلال به درستی پیش برود. شما اگر به عقب نگاه کنید، متوجه خواهید شد که اتفاقات خوبی برای استقلال افتاده است. ما با کمک هیات مدیره محترم و همه ارکان باشگاه، پنجره بسته نقل و انتقالات را باز کردیم و موفق شدیم بازیکنان باارزشی همچون میلیچ و دیاباته را حفظ نماییم. همینطور بازیکنان خوبی هم جذب باشگاه شده اند که می توانند به استقلال در قهرمانی لیگ کمک شایان توجهی کنند. هم اکنون پرونده های دیگری روی میز استقلال است، پرونده هایی همچون پرونده آقای میگوئل کولی و لکیچ در دست بررسی باشگاه است. پرونده بودوروف به دادگاه CAS رفته است و برای پرونده آقای لکیچ درخواست گراندز داده ایم و تلاش می نماییم تا بهترین نتیجه برای این پرونده ها رخ دهد. تمام تلاش بنده بعنوان خادم استقلال این است که استقلال روزهای درخشانی داشته باشد و با هر پیروزی، لبخند رضایت را به لب هواداران هدیه دهد.

منبع:

1399/09/09
12:02:02
5.0 / 5
1287
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری