سرمربی نفت مسجد سلیمان:

بازیكنانم مقابل پرسپولیس از جان مایه گذاشتند

بازیكنانم مقابل پرسپولیس از جان مایه گذاشتند

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازیكنان ما مقابل پرسپولیس از جان مایه گذاشتند و حداقل موقعیت را به تیم حریف دادند؛ درود بر شرف آنها.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، مجتبی حسینی سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان پس از تساوی تیمش در بازی با پرسپولیس درباب شرایط این مسابقه صحبت کرد.
وی در مصاحبه تلویزیونی درباره اینکه ظاهراً هشت سال همکاری با یحیی گل محمدی سبب شده شناخت خوبی از تفکرات سرمربی پرسپولیس داشته باشد، اظهار داشت: به دستیاری گل محمدی افتخار می کنم. سالهای خوبی با او داشتم. گل محمدی همیشه استاد من است و همیشه استاد من می ماند. آنالیز خوبی از پرسپولیس داشتیم. آنها نیمه اول سیستم خودرا عوض کردند ولی شاکله پرسپولیس همان بود.
حسینی اضافه کرد: بازیکنان ما حرف گوش کردند و از جان مایه گذاشتند. بازی پایاپایی انجام دادیم و حداقل موقعیت را به حریف دادیم و می توانستیم در لحظه ها ضربه بزنند که بازیکنانمان کم تجربه بودند. درود به شرف بازیکنان نفت مسجد سلیمان. این معجزه فوتبال است. تیمی که تا یک هفته مانده به شروع مسابقات مجوز نداشت و از صفر شروع کرد، بازیکنانش این طور شجاعانه بازی م ی کنند، جا دارد از بازیکنانم تشکر کنم.
سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره تعویض هایش در خط هافبک و حمله اشاره کرد: سه مدافع بلندقد از ابتدا در ترکیب گذاشتیم و می دانستیم از پس بازیکنان خط حمله پرسپولیس بر می آیند. بیشتر نگران جناح راست رونده پرسپولیس بودیم که بچه ها دستوراتمان را انجام دادند. بازی سطح بالا و پرفشاری بود. نشان دادیم با فوتبال پرفشار می توانیم قابلیت تیم حریف را خنثی نماییم. از بازیکنان تشکر می کنم که با حداقل امکانات، شجاعانه می جنگند.

1399/09/07
14:17:22
5.0 / 5
1380
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری