بیانیه باشگاه نساجی:

هر چه بیشتر بی احترامی كنید بیشتر مورد لطف قرار می گیرید!

هر چه بیشتر بی احترامی كنید بیشتر مورد لطف قرار می گیرید!

به گزارش بازی فوتبال باشگاه نساجی با صدور اطلاعیه ای از اشتباهات داوری ضد این تیم انتقاد نمود.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، باشگاه نساجی پس از باخت این تیم مقابل سایپا در هفته سوم لیگ برتر اطلاعیه ای را صادر کرد:
«سه هفته از لیگ برتر فوتبال ایران گذشته اما نه تنها شاهد تغییر روند عملکردها و رفتارها هستیم، بلکه شدت و رویه آن افزون تر شده و عدالت هم بیشتر از پیش خدشه دار شده است.
باشگاه های خصوصی چون نساجی مازندران، همواره پیش از شروع مسابقات در بحث ثبت قراردادها و قوانین بیرون از زمین فوتبال، با سخت گیری های عجیب و غریبی روبرو هستند، در حالیکه باشگاه های دولتی به هر شکلی مشکلات خویش را در نهایت رفع می کنند.
هنوز با این مشکلات کنار نیامده ایم که در مستطیل سبز هم اسیر اشتباهات اثرگذار داوری شده ایم!
انگار در فوتبال ایران هر چه بیشتر در کنار زمین داد و بیداد کنی و کمتر به عوامل برگزاری بازی احترام بگذاری (!) بیشتر مورد لطف و مرحمت قرار می گیری!
ما در باشگاه نساجی مازندران به دنبال آن نیستیم که به چیزی بیشتر از حق مان برسیم بلکه تنها به دنبال عدالت و برابری در داوری ها و رفتار عوامل فدراسیون هستیم.
اگر ما در فوتبال ایران به دنبال تشویق سرمایه گذاران بخش خصوصی در فوتبال هستیم، باید فضایی ایجاد نماییم که حس تبعیض و ناعدالتی از بین برود.
روند فعلی، تنها دلسردی و ناراحتی عوامل و هواداران باشگاه نساجی مازندران را به دنبال خواهد داشت و سرانجام این بی عدالتی ها به از بین رفتن لذت فوتبال هم می انجامد.»

1399/09/06
19:21:52
5.0 / 5
1333
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری