حیدری خبر داد

ترمیم سیستم آبیاری چمن ورزشگاه غدیر اهواز بعد از یك دهه

ترمیم سیستم آبیاری چمن ورزشگاه غدیر اهواز بعد از یك دهه

خوزستان مدیركل ورزش و جوانان خوزستان از ترمیم سیستم آبیاری چمن ورزشگاه غدیر اهواز بعد از یك دهه آگاهی داد و اظهار داشت: باتوجه به پیگیری های صورت گرفته جهت اختصاص یك ردیف بودجه دائمی برای این ورزشگاه، به زودی چارت تشكیلاتی اداره ورزشگاه غدیر اهواز تعیین و این اداره تشكیل می شود.


افشین حیدری در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: بعد از یک دهه آبیاری دستی چمن ورزشگاه غدیر اهواز، سیستم آبیاری، ترمیم و به حالت اتوماتیک درآمد، ضمن این که رنگ آمیزی ورزشگاه نیز در حال انجام می باشد. همین طور باتوجه به پیگیری های صورت گرفته جهت اختصاص یک ردیف بودجه دائمی برای این ورزشگاه، به زودی چارت تشکیلاتی اداره ورزشگاه غدیر اهواز تعیین و این اداره تشکیل می شود.
وی با اشاره به اینکه شرایط زمین چمن ورزشگاه غدیر در حال بهتر شدن است، اظهار داشت: ان شاءالله تیم های استقلال ملاثانی و استقلال خوزستان در فصل جاری لیگ یک فوتبال کشور در این ورزشگاه میزبان حریفان خود خواهند بود.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد: در ورزشگاه غدیر یک زمین چمن شماره 2، راه اندازی خواهیم کرد برای اینکه باتوجه به ظرفیت این ورزشگاه می توانیم میزبان اردوهای تیم های فوتبالی باشیم. تلاش این است که باتوجه به حجم سرمایه گذاری در این ورزشگاه، استفاده بسیار خوبی از ورزشگاه صورت بگیرد و به مجموعه ای وزین تبدیل گردد.1399/09/04
15:19:17
5.0 / 5
1585
تگهای خبر: اتوماتیك , تیم , سرمایه , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری