یك مربی عنوان كرد

موفقیت فوتبال خوزستان با بها به مربیان و بازیكنان بومی

موفقیت فوتبال خوزستان با بها به مربیان و بازیكنان بومی

به گزارش بازی فوتبال خوزستان یك مربی ضمن اشاره به عملكرد تیم نفت آبادان در دیدار مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: هر زمان به مربیان و بازیكنان بومی میدان داده ایم و كار را دست آنها سپرده ایم، موفق بوده ایم.


امین سبحانی در گفتگو با ایسنا، درباره دیدار تیم های نفت آبادان و پرسپولیس، اظهارکرد: تیم صنعت نفت در همان آغاز بازی در نیمه خودی تلاش در بستن فضاها داشت که به خوبی از عهده این کار بر آمد. در وسط زمین هم ۲ هافبک دفاعی تیم نفت یعنی حکیم نصاری و مطلق زاده به خوبی همدیگر را پوشش دادند و این، کار را برای تیم پرسپولیس در نفوذ از عمق خیلی سخت کرده بود.
وی افزود: در مقابل هم تیم پرسپولیس مبادرت به بردن بازی به کناره ها و ارسال توپ به نقاط کور دفاعی داشت که نسبتا موقعیت های خوب و خطرناکی روی دروازه صنعت نفت ایجاد کرد که در ادامه، یکی از نفوذهای پرسپولیس از کناره ها نتیجه داد و در دقیقه ۳۹ خطای مدافع نفت روی کنعانی زادگان توسط داور، پنالتی تشخیص داده شد که توسط سیامک نعمتی به گل اول بازی تبدیل شد.
این مربی خوزستانی با بیان اینکه نکته مشهود بازی عدم تاثیرگذاری خالقی فر، مهاجم صنعت نفت در جریان بازی بود که البته تعویض هم شد و این هم در جریان بازی اثرگذار بود، اظهار داشت: در نیمه دوم، تیم صنعت نفت برای جبران گل خورده از لاک دفاعی خود بیرون رفت و تلاش داشت حملاتی روی دروازه پرسپولیس ترتیب دهد که این رویکرد سبب جذابیت بیشتر بازی شد، به صورتی که بازی تا حدودی به تعادل کشیده شد و بازی در بیشتر دقایق در مرکز زمین و دور از دروازه های دو تیم دنبال شد و بنابراین هم خیلی موقعیت خطرناکی روی دروازه های دو تیم حاصل نشد.
وی بیان نمود: در نیمه دوم، شاهد بازی درگیرانه ای بین دو تیم بودیم و تیم ها با انجام پرسینگ منطقه ای و انفرادی، فرصت بازی سازی و ایجاد موقعیت را از یکدیگر گرفتند و تا انتهای نیمه دوم هم شاهد بازی درگیرانه و فیزیکی از طرف دو تیم بودیم. به نظر می آید، علیرغم زمان کمِ آماده سازی تیم صنعت نفت و تغییرات فراوان این تیم، کادر فنی به خوبی ساختار جدید نفت را پایه ریزی کرده اند و با هماهنگی بیشتر در بازی های آینده و رفع نقاط ضعف و ارتقای نقاط قوت، می توان به عملکردی مطلوب و بازی های زیبا از تیم صنعت نفت امیدوار بود. امیدواریم با حمایت جامعه فوتبال خوزستان و آبادان، تیم نفت بتواند به جایگاه حقیقی خود برسد.
سبحانی با بیان اینکه هر زمان به مربیان و بازیکنان بومی میدان داده ایم و کار را دست آنها سپرده ایم موفق بوده ایم، اضافه کرد: باتوجه به شناختی که از آقای پورموسوی دارم و سابقه درخشان او و این که یک مربی بدون حاشیه است، مطمئنم تیم نفت روزهای درخشانی خواهد داشت و از تماشاگران خوب و متعصب آبادانی که در کشور زبانزد هستند، می خواهم از نفت و کادر فنی آن، حمایت کنند و صبور باشند. هم اکنون بازی و نتایج نفت مطلوب است. ضمن این که خوشحالم سرمربی، کادر فنی و حتی بازیکنان نفت، همگی بومی هستند.1399/09/02
20:20:01
5.0 / 5
902
تگهای خبر: بازی , بازیكن , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری