هاشمی نسب:

به خوزستان تعصب دارم

به خوزستان تعصب دارم

بازی فوتبال: خوزستان مربی خوزستانی تیم فولاد درباب صحنه شائبه برانگیز بعد از گل دوم تیم فولاد توضیحاتی ارائه داد.


تیم فولاد خوزستان روز گذشته در دیداری حساس موفق شد تا در ورزشگاه خانگی برابر استقلال به برتری برسد.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از باشگاه فولاد خوزستان، بعد از بازی اما ویدئویی از مهدی هاشمی نسب مربی تیم فولاد در فضای مجازی منتشر گردید که هاشمی نسب در این زمینه توضیح داد.
"شناسنامه و تاریخچه زندگی و فوتبال من بیان کننده ارادت و تعصب خاصی به خاک، مردم و فوتبال خوزستان است. طی دو سال اخیر که با افتخار در خدمت باشگاه بزرگ فولاد خوزستان بودم همیشه با دوری از تمام حواشی موجود تنها به فکر موفقیت تیم بوده و از جان مایه گذاشتم. همگان شاهد هستند که در تمام دوران فعالیت در فوتبال بعنوان فوتبالیست و همین طور مربی همیشه تمام وجود و توان خودرا برای موفقیت تیم هایم گذاشته ام اما درباب باشگاه فولاد قضیه کمی متفاوت می باشد، چونکه علاوه بر تلاش جهت انجام وظایف و کسب رزق حلال که همیشه بدان معتقد بودم اینجا برایم رنگ و بوی خاک، زادگاه و خانواده ام را دارد و فعالیت در خاک خوزستان و در کنار هم ریشه هایم همیشه به من انگیزه ای مضاعف داده است.
در بازی روز گذشته و بعد از به ثمر رساندن گل دوم، به سبب تخلیه انرژی در طول مدت مسابقه قادر به بلند شدن از جای خود نبودم، چونکه قبل از دقیقه ۹۰ انتظار زدن گل و قطعی شدن پیروزی را داشتیم و استرس دقایق پایانی تمام انرژی من را گرفته بود. گمان نمی کنم که پس از این گل کسی بیشتر از من خوشحال بوده باشد چونکه آن گل، ثمره کوشش های شبانه روزی من و همه همکاران و همراهانم و موید پیروزی تیم شهرم بوده است. انسان ها اعتقادات مختلفی دارند، ولی بزرگترین اعتقاد من کسب روزی حلال بوده و هرچه در زندگی دارم را ناشی از همین اعتقاد می دانم و مطمئن باشید هیچ وقت و به هیچ دلیلی اجازه نمی دهم که شک و شبهه ای به این مساله وارد شود.
در ۲ روز گذشته بعضی از هواداران محترم باشگاه استقلال به بنده بابت خاطرات خوب گذشته ابراز محبت کرده و من را مورد لطف قرار دادند؛ کما که در سه سال حضور در این باشگاه بزرگ همیشه رابطه محبت آمیز و توأم با احترام بین مان برقرار بوده و در استقلال نیز مطابق تمام دوران فوتبالم با تمام وجود تلاش نموده ام.
از هواداران فهیم باشگاه فولادخوزستان انتظار دارم بدانند که مهدی هاشمی نسب در این باشگاه با انگیزه ای چندین برابر نسبت به سابق برای خاک و استان خود خدمت می کند و هیچ حاشیه و اتفاقی میزان ارادت قلبی و تلاش بی وقفه من را برای خاکم، شهرم، استانم و باشگاهم کم نخواهد کرد، برای موفقیت فولاد از جانم خواهم گذشت و امیدوارم که همدل و متحد به دور از هر مسأله حاشیه ای برای موفقیت و رسیدن به قله پیروزی کنار هم تلاش نماییم و جشن بزرگ را در آخر فصل کنار هم بگیریم، آرزویی که امسال همه با هم می خواهیم آنرا محقق نماییم."
منبع:

1399/09/02
09:46:53
5.0 / 5
1247
تگهای خبر: بازی , باشگاه , پیروزی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری