افشاگری رییس هیات مدیره استقلال علیه مدیرعامل سابق

خلیل زاده: سعادتمند اصلا با استراماچونی دیدار نكرد

خلیل زاده: سعادتمند اصلا با استراماچونی دیدار نكرد

به گزارش بازی فوتبال رئیس هیات مدیره استقلال می گوید، مدیرعامل سابق این باشگاه در ایتالیا با آندره آ استراماچونی دیدار نكرد. وی همینطور اظهار داشت كه سعادتمند مداركی از باشگاه را در اختیار رسانه ها قرار داد.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در برنامه "فوتبال برتر" شبکه سه سیما، درباره پرونده آندره آ استراماچونی اظهار نمود: کل مبلغی که استقلال محکوم به پرداخت آن شده، ۱.۳ میلیون یورو است و بین ۲ تا ۳ میلیون نیست. وقتی آقای استراماچونی از ایران رفت، ۲۰۰ هزار یورو دریافتی داشت. پس از آن من ۱۰۰ هزار یوروی دیگر به حسابش واریز کردم اما چون حسابش بسته بود، به حسابش ننشست. پس از آن هم که از ایران رفت. کل مبلغ قرارداد او به همراه دستیارانش برای دو سال ۱.۵ میلیون یور بود. در قرارداد آمده بود چه ما فسخ نماییم چه او، ما باید ۲۰ درصد جریمه بدهیم. در این بین خیلی مدارک رد و بدل شد که ما به آنها استناد نکردیم. در ۲۸۰ صفحه دادخواستش، ۱.۶ میلیون یورو خواسته است، چون پولش را سر وقت ندادیم. ما سندی داریم که دستخط خودش است. او نوشته است "یک سال قرارداد من را کسر کنید و سه ماه حقوق معوقه من را پرداخت کنید." این رقم کلا می شود ۱۵۰ هزار یورو.
او افزود: آقای فتحی تمام این اطلاعات را داشت اما کسی از من چیزی نخواست. نه آقای فتحی و نه آقای سعادتمند. من زمانی فهمیدم که دفاعیه ارسال شده بود.
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره سفر سعادتمند، مدیرعامل پیشین این باشگاه به ایتالیا هم توضیح داد: اصلا قرار بر این نبود که ایشان برود با آقای استراماچونی قرارداد ببندد. گفت، می خواهد با او مذاکره کند تا استراماچونی شکایت نکند و از مبلغ درخواستش بکاهد. تا آنجایی که من می دانم در ایتالیا هیچ گونه دیداری بین سعادتمند و استراماچونی انجام نشد. حتی آقای وزیر هم نمی دانست سعادتمند به ایتالیا رفته بود. وزیر یک ماه من را تحت فشار گذاشته بود که استراماچونی برگردد. اگر می خواست برگردد همان موقع برمی گشت.
خلیل زاده درباره خاتمه پرونده وینفرد شفر هم توضیح داد: شفر درباره ساشا، پسرش گروکشی می کرد. در انتهای مدیرعاملی آقای فتحی به همراه همدیگر، دفاع خوبی کردیم. اعتقاد ما این بود که ما در دعوا با ساشا برنده می شویم. باید به شما بگویم که ما ۳۱ هزار دلار به شفر اضافه پرداخت کردیم. از آنها خواستیم که این مبلغ را برگردانند. وکیلش به ما گفته، ما از شما در CAS شکایت کرده ایم و در آن برنده می شویم و این قسط اولش می شود.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، خلیل زاده ادعا کرد که سعادتمند در زمان مدیریتش اسنادی از باشگاه استقلال را در اختیار رسانه ها گذاشته تا به زعم خودش حواس هواداران را پرت کند. خلیل زاده برای اثبات ادعای خود صدای سعادتمند را در برنامه پخش کرد. البته مدیرعامل استقلال زیر بار این حرف نرفت و آنرا تکذیب نمود.
سعادتمند درباره سفرش به ایتالیا توضیح داد: من، هم استراماچونی را دیدم و هم فدریکو پاستورلو را دیدم. بر مبنای مصوبه هیات مدیره به این سفر رفتم و همه مکاتبات را انجام دادم. من با استراماچونی تمام کرده بودم. او با ۱.۷ میلیون یورو به ایران می آمد. برخی فشار آوردند که او برنگردد. قرارداد او اصلا فسخ نشده بود. با یک الحاقیه می توانست به ایران برگردد.
خلیل زاده درباره وضعیت رشید مظاهری هم اظهار داشت: او فردا قراردادش را ثبت می کند. من از آقای مددی پرسیدم، که او گفت، رای به نفع مظاهری صادر گردیده است. همینطور قرارداد محمد نادری هم فردا ثبت می شود. پس از این که نادری به استقلال آمد با آقای سمیعی، مدیرعامل پرسپولیس توافق کردیم که از همدیگر بازیکنی نگیریم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا مهدی قائدی فروخته می شود یا خیر؟ که اظهار نمود: آقای سعادتمند با یک باشگاه قطری در این مورد مذاکره کرده بود اما هم اکنون تصمیم گرفته ایم که این بازیکن را نفروشیم.
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره انتخاب مدیرعامل هم اظهار داشت: ظرف ۱۵ روز دیگر وضعیت مدیرعامل باشگاه هم مشخص می شود.
منبع:

1399/08/27
12:45:52
5.0 / 5
1203
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری