شریفات:

با این شرایط آلومینیوم سقوط می كند

با این شرایط آلومینیوم سقوط می كند

مهاجم آلومینیوم اراك اظهار داشت: از مسؤلان استان مركزی می خواهم بیشتر پیگیر كمك به آلومینیوم باشند اما امكان دارد زمانی متوجه شوند كه خیلی دیر شده باشد و دیگر راه بازگشتی وجود نداشته باشد.


اسماعیل شریفات در گفتگو با ایسنا درباره شرایط این روزهایش اظهار نمود: در بازی اول کارت من صادر نشد و نتوانستم برای تیمم بازی کنم اما حالا شرایط به شکلی پیش رفته است که برای بازی بعدی می توانم در کنار تیم باشم و برای آلومینیوم بازی کنم. من با هدف خاصی به تیم جدیدم آمدم و امیدوارم هم خودم بتوانم در این تیم موفق عمل کنم و هم خود تیم آلومینیوم در لیگ برتر بتواند موفق باشد. دوست دارم به این تیم کمک کنم و موثر باشم و یکی از سالهای خوب فوتبالی ام را در اراک دنبال کنم.
او درباره وضعیت نابسامان این روزهای آلومینیوم اظهار داشت: تیمی که تازه به لیگ برتر آمده، شرایطش باید همه جوره خوب باشد چون که مثلا سال گذشته تیمی مثل شاهین بوشهر به لیگ برتر آمد و به دسته یک سقوط کرد و گل گهر به سختی در لیگ باقی ماند. تیمی که از دسته یک به لیگ برتر می آید باید خیلی امکاناتش بالا باشد تا در لیگ برتر خودش را نشان دهد و بهترین نتایج را بگیرد. آلومینیوم پس از 18 سال به لیگ برتر آمده و همه امکانات باید برایش فراهم باشد تا در لیگ برتر بماند.
او افزود: لیگ برتر با لیگ های پایین تر خیلی فرق دارد. مسلما با کوچک ترین مشکلات، خیلی چیزها را از دست می دهید. تا به خودتان بجنبید می بینید در انتهای جدول قرار گرفته اید. آقای خطیبی هم همه این شرایط را در نظر گرفت و به این مسئله رسید که شرایط تیمش خیلی سخت شده است و برای همین از حضور در تیم استعفا داد. یک سری کمبودها وجود داشت که باید رفع می شد اما نشد. من برای صدور کارت بازی به تنهایی اقدام کردم و کارم را انجام دادم. هیچکدام از مسؤلان باشگاه اصلا پیگیر نشدند و انگار کسی نیست که پاسخگو باشد. نمی دانستم باید به کی بگویم تا این مشکلات حل شوند. به یکی دو نفر هم در باشگاه گفتم اما عین خیالشان نبود.
مهاجم آلومینیوم اراک با بیان اینکه خودم مجبور شدم دنبال کارهایم بروم و آنها را انجام دهم، اظهار داشت: پنجشنبه اجازه گرفتم و به اهواز رفتم و برگشتم. متاسفانه به بازی اول نرسیدم. همه کارهایم را خودم انجام دادم و هیچکدام از مسؤلان باشگاه نپرسیدند که کارهایم به کجا رسید. اگر شرایط این گونه ادامه پیدا کند، نهایت یکی دو سال در لیگ برتر می مانند و بعد به دسته یک سقوط می کنند چون که شرایط این باشگاه هم اکنون خیلی دشوار می باشد. همه تیم های لیگ برتر تیم های بزرگی هستند و بازی کردن روبروی آنها خیلی دشوار می باشد. باید همه جوره عزمتان را جزم کنید و از تک تک لحظاتی که در لیگ برتر هستید باید استفاده کنید و بهترین امتیازات را بگیرید.
او افزود: یک امتیاز یا یک گل زده و خورده می تواند تیم شما را در لیگ برتر حفظ یا قهرمان کند. از مسؤلان استان مرکزی می خواهم بیشتر پیگیر کمک به این تیم باشند اما امکان دارد زمانی متوجه شده باشند که خیلی دیر باشد و دیگر راه بازگشتی وجود نداشته باشد. البته اگر برایشان مهم باشد. به اندازه کافی همه گفتنی ها گفته شده است و با همه این شرایط فکر می کنم شرایط بهتر شود. امیدوارم آن امکاناتی که خطیبی می خواهد را در اختیارش بگذارند چون که بدون امکانات و شرایط مناسب نمی توانید با دیگر تیم ها رقابت کنید. امیدوارم که باشگاه کمک نماید تا بتوانیم با تیم های دیگر رقابت نماییم.1399/08/19
14:56:19
5.0 / 5
1469
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , دسته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری