پس از آماده نشدن ورزشگاه ملاثانی برای لیگ یك؛

مدیرعامل باشگاه: وعده دادن جزو چارت كاری بعضی از مسئولان است!

مدیرعامل باشگاه: وعده دادن جزو چارت كاری بعضی از مسئولان است!

به گزارش بازی فوتبال خوزستان مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی با گله مندی نسبت به آماده نشدن ورزشگاه این شهرستان برای میزبانی از حریفان در لیگ یك فوتبال كشور، اظهار داشت: وعده هایی برای آماده سازی ورزشگاه داده شده، اما گویا وعده دادن جزو چارت كاری بعضی از مسئولان است.


سیدسلطان حسینی در گفت و گو با ایسنا با بیان این که برای میزبانی از حریفان در لیگ یک کشور، ورزشگاه تختی اهواز را به سازمان لیگ معرفی می نماییم، اظهارکرد: متاسفانه هیچ تغییری در روند ورزشگاه شهر ملاثانی ایجاد نشد و همچنان شرایط آن مثل زمان حضور تیم در لیگ ۲ است. بر این اساس ما نمی توانیم در ورزشگاه خانگی خودمان از حریفان میزبانی نماییم و احیانا بازی های مان در ورزشگاه تختی اهواز اجرا شود.
وی با بیان این که بازی در ورزشگاهی خارج از ملاثانی خیلی مشکل است، اضافه کرد: هر زمان که میزبان هستیم باید مسیری را از ملاثانی تا اهواز طی نماییم که این نیز بر سختی کار ما که نخستین سال حضورمان در لیگ یک است می افزاید. ضمن این که بازی خارج از ملاثانی در دیدارهای خانگی، به این معنا است که ما هم میهمان هستیم و فرقی با حریفان که از استان دیگر برای بازی به خوزستان می آیند، نداریم.
مدیرعامل باشگاه استقلال ملاثانی در پاسخ به این پرسش که گویا برخی مسئولان قول همکاری جهت آماده سازی ورزشگاه را به شما داده بودند، اظهار داشت: بله، وعده هایی داده شده اما گویا وعده دادن جزو چارت کاری بعضی از مسئولان است.
منبع:

1399/08/12
19:25:20
5.0 / 5
1122
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری