اختلاف ۲۰ هزاریورویی با شفر

سرپرست استقلال: میلیچ فسخ قراردادش را به فیفا اعلام نكرده است

سرپرست استقلال: میلیچ فسخ قراردادش را به فیفا اعلام نكرده است

به گزارش بازی فوتبال سرپرست باشگاه استقلال اظهار داشت: هرویه میلیچ فسخ قراردادش با استقلال را به فیفا اعلام نكرده بود و مشكلی برای حضور در تیم ندارد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، احمد مددی ضمن تشریح آخرین وضعیت باشگاه استقلال و با اعلان اینکه کار در این باشگاه سنگین است به «رادیو تهران» اظهار داشت: از این جهت کار در استقلال سنگین است که در یک ماه گذشته با چالش های خیلی مشکل مالی مواجه بودیم. خدا را شکر توانستیم چالش ها را به حداقل برسانیم. نمی گویم چالش ها تمام شده است ولی توانستیم آنها را به حداقل برسانیم.
وی افزود: امروز روز کاری اروپا است. از سه طلبکارمان که پول هایشان پرداخت شده است خواستیم این مساله را به فیفا اطلاع بدهند. ۵۹۲ هزار دلار به وینفرد شفر پرداخت شده است. البته با او یک اختلاف ۲۰ هزار یورویی داریم که در حال رفع و رجوعش هستیم. فکر می کنم تا ساعات دیگر مشخص می شود.
سرپرست باشگاه استقلال درباب قطع همکاری برخی از اعضای کادر فنی همچون شیخ الاسلامی و دین محمدی اشاره کرد: محمود فکری لیستی را به من داد که برمبنای آن با کادر فنی وارد مذاکره شدم و مبادرت به امضای قرارداد کردم. دین محمدی روی عدد قراردادش بحث داشت ولی ما همه چیز را از قبل با محمود فکری تمام کرده بودیم.
مددی اشاره کرد: در حالی بررسی موضوع دین محمدی بودم که فکری اعلام نمود به هرکسی با این شرایط نمی تواند کار کند، نیازی نداریم. در نهایت دین محمدی از تیم جدا شد. شیخ الاسلامی هم بحث مالی داشت ولی اصلاً به باشگاه نیامد و با من مذاکره نداشت و در محل تمرین با سرمربی به تفاهم نرسید. دین محمدی شناسنامه باشگاه است و برای ما عزیز است ولی این بحث فوتبالی است و بین سرمربی و او بوده است و به باشگاه مربوط نیست.
وی درباب احتمال جدایی صمد مرفاوی هم از کادر فنی استقلال اشاره کرد: مرفاوی یک دفعه به باشگاه مراجعه و نکاتی را یادداشت کرده است. طی امروز و فردا قراردادش را نهایی می نماییم.
سرپرست باشگاه استقلال در ادامه با اشاره به وضعیت دکتر امین نوروزی و جدایی کادر پزشکی استقلال اظهار داشت: این استقلال است که به همه هویت می دهد. این برند استقلال است که امین نوروزی را امین نوروزی می کند. نوروزی در سختی ها و خوشی ها و چالش ها کنار تیم بوده ولی برند استقلال به همه ما هویت می دهد. یک اختلافی درباب نحوه ابلاغ حکم سه بازیکن داشتیم. ما احکام را صادر و به بازیکنان ابلاغ کردیم که اعتراض کردند و پرونده الان در استیناف است. اصرار دوستان بود که حکم باید رسانه ای شود ولی من این کار را حرفه ای نمی دانستم و صرف ابلاغ را تمام شده می دانستم چون باید جرایم در امور مالی بنشیند و از قراردادشان کسر شود.
وی تصریح کرد: بنده سه شب پیش با دکتر نوروزی صحبت و خواهش کردم به تیم برگردد و حتی بنده از جانب بازیکنان از او عذرخواهی کردم. به نوروزی گفتم برای استقلال زیاد زحمت کشیده اید و استقلال هم در هویت بخشی به شما عمل کرده و شما با نام استقلال مانوس شده اید. ایشان اصرار داشت می خواهم امسال نباشم. از من اصرار و از او انکار.
مددی درباره بی احترامی بازیکنان به کادر پزشکی اشاره کرد: ما به کادر پزشکی بی حرمتی نکردیم. شخصاً از دکتر ستوده هم عذرخواهی کردم. یک مدیر باشگاه دیگر باید چه کار کند؟ آیا باید در مسائل جزئی هم ریز شوم؟ کادر فنی کوشش کرد جلسه ای بین پزشکان و سه بازیکن برگزار کند ولی کادر پزشکی یک ماه است سر تمرین حاضر نشده. بارها با ستوده صحبت کردم که او سفر خارجی بود ولی ما صبوری کردیم.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که چرا حکم بازیکنان خاطی رسانه ای نشد؟ اظهار داشت: آنها جریمه شدند و حکمشان ابلاغ گردیده و در سیستم مالی هم نشسته است. نمی دانم دیگر باید چه کار کنم؟
مددی درباب اینکه گفته می شود «هرویه میلیچ» بازیکن کُروات استقلال به سبب فسخ قراردادش با این باشگاه و قانون منع به کارگیری بازیکنان خارجی دیگر قادر به بازگشت به استقلال نیست، اظهار نمود: این طور نیست. میلیچ فسخ قراردادش را به فیفا اعلام نکرده و فقط یک نوتیف داخلی به ما داد که باشگاه هم معوقاتش را واریز کرد.
سرپرست باشگاه استقلال در آخر با تاکید بر اینکه قرارداد «نجومی» بازیکنان استقلال باید اصلاح گردد، اظهار داشت: تاکید دستگاه نظارتی است که قراردادهایی که ما می گوییم نجومی و آن چند روز در هتل بسته شد و عددها بی رویه افزایش یافت (در زمان مدیرعاملی احمد سعادتمند) تعدیل شود. داریم تلاش می نماییم و صحبت اولیه هم شده است تا به یک عدد معقول برسانیم. از رسانه ها تقاضا می کنم به ما کمک کنند و استقلال را گرفتار جوسازی رسانه ای نکنند. می خواهم ورزشی صحبت کنم. استقلال توان پرداخت این عددها را در این فصل ندارد! خواهش می کنم به ما کمک کنید. خود بازیکنان هم باید شرایط را درک کنند. شرایط بغرنج است. درآمدسازی ما به حدی نیست که پاسخ این عددهای بالا را بدهیم.


1399/08/12
14:41:34
5.0 / 5
1334
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری