مددی:

مجبوریم با راهكار دیگری پول شفر را بپردازیم

مجبوریم با راهكار دیگری پول شفر را بپردازیم

به گزارش بازی فوتبال سرپرست باشگاه استقلال اظهار داشت: حساب شفر در یك كشور توسعه نیافته است و كار را سخت كرده است و مجبوریم به سراغ راهكار دیگری برویم.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، احمد مددی در یک گفت وگوی رادیویی، درباره بدهی های باشگاه استقلال اظهار نمود: ما به وینفرد شفر، سرور جپاروف و باشگاه پاختاکور بدهی داریم و همین الان درگیر انتقال وجه انتقال بدهی شفر هستیم. باور کنید انتقال به حسابش محدودیت زیادی دارد، چونکه این حساب در یک کشور حدودا توسعه نیافته اروپایی است و انتقال پول به آن کشور خیلی مشکل است. حساب وی در کرواسی است و ما در کارت های خیلی کوچک داریم این انتقال را انجام می دهیم. از کانال های مختلف در حال تلاش هستیم. به شفر هم در ایمیلی اعلام کردیم که اگر امکان دارد حسابی را در آلمان، دبی، قطر یا ترکیه به ما معرفی نماید تا سریع تر این انتقال پول را انجام دهیم.
او افزود: تا این لحظه او (شفر) حسابی را به جز حساب کرواسی به ما اعلام نکرده است. در ابتدا ۲۰۰ هزار یورو برگشت خورد اما حالا داریم بخش بخش می فرستیم. امیدواریم امشب به عدد خوبی برسانیم اما می دانید حالا در اروپا آخر هفته است و فردا و پس فردا تعطیل می باشد. از دوشنبه باردیگر باید کار را شروع نماییم. یک روش هایی را در نظر گرفته ایم. دو راهکار را در نظر داریم اما اگر به این شکل باشد مجبوریم به سراغ راهکار دوم برویم که صحبتش را هم کردیم و نهایی هم شده است تا از آن راه انجام دهیم. امیدواریم امشب به آن عددی که می خواهیم برسیم، چونکه از چندین کانال این انتقال دارد صورت می گیرد تا عدد مجموعش دربیاید و برای دوشنبه مجبوریم از راهکار دوم کار را به نتیجه برسانیم.
مددی درباره ماجرای پاختاکور و جپاروف اظهار داشت: ما شدیدا مشکل تامین منابع مالی داریم و گرانی ارز هم از همین موارد تأثیر می گیرد و باید ابتدا مشکل شفر را حل نماییم چونکه دو عدد مبلغ قرارداد پاختاکور و جپاروف قابل تأمل است. تلاش می نماییم پس از شفر سریعا به بدهی باشگاه پاختاکور و جباروف ورود نماییم و در این هفته پول آنها را بدهیم تا پنجره را باز نماییم.
او در ارتباط با مقصر مشکلات باشگاه ها درباره بدهی ها و عدم پرداخت آنها عنوان کرد: من در کمتر از این یک ماه که آمدم به جز حمایت چیزی از وزارت ورزش ندیده ام. در این چند وقت برای تامین منابع مالی ده ها جلسه با خود آقای وزیر صحبت کردیم و درباره تامین منابع مالی صحبت کردیم. مصوبه ای در مجلس شورای اسلامی در سالیان گذشته بوده است که طبق آن باشگاه های حرفه ای از هرگونه کمک از طرف دولت منع شده اند. دولت حتی یک ریال نمی تواند کمک نماید. من هفته گذشته گفتم مشکل استقلال نبود منابع مالی است و آن کسی که این مشکل را ایجاد کرده است خود مجلس است. من به آنها گفتم استقلال و پرسپولیس دو باشگاه پر هوادار هستند و این دو باشگاه باید از سمت دولت و شرکت های دولتی حمایت شوند.
سرپرست باشگاه استقلال با بیان این که در همین زمان گذار مشکلات بسیار زیاد است، اظهار داشت: نقش نهاد های خدماتی مثل شهرداری ها کجای باید دیده شود؟ وقتی با یک پیروزی این تیم ها شور و نشاط به شهر می آید، نباید برای رفاه اجتماعی کمکی از طرف آنها صورت گیرد؟ باور کنید اگر آن استادیوم ها هم روی دستشان نمی ماند، به باشگاه های استقلال و پرسپولیس نمی دادند. می دانید هزینه نگهداری ورزشگاه ها بسیار بالاست و در شرایط کنونی هزینه ورزشگاه ها به باشگاه داری اش نمی ارزد.
او با بیان این که ما درباره دو باشگاهی صحبت می نماییم که باهم هفتاد میلیون هوادار دارند، عنوان کرد: این دو باشگاه را با هیچ باشگاهی مقایسه نکنید. قانون را برای همه یکسان ببینند اما به نسبت تماشاگر باید تقسیم کنند. شرایطی که ما هم اکنون داریم قابل تصور نیست. از هر راهی که تصور کنید دنبال تامین منابع مالی هستیم. ما یک مشکل بزرگ درباره عدم رعایت تعهدات قراردادی یا کم کاری داریم. دوستانی قبول کردند منابع مالی را تامین کنند اما متاسفانه تا این لحظه به تعهدات خودشان آنطور که شایسته و بایسته است عمل نکردند. در تیم رقیب ما کارگزار عددهای خیلی خوبی را به این تیم کمک کرد تا توانست خودش را از این بحران خارج کند.
مددی درباره صحبت های رسول پناه درباب تمایل دیاباته برای انتقال به باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: دیاباته شماره تلفن رسول پناه را از کجا پیدا کرده است؟ رسول پناه انگلیسی یا فرانسوی بلد است؟ مگر قانون منع بازیکنان خارجی وجود ندارد؟ بازیکنان خارجی فقط با باشگاه خودشان می توانند تمدید کنند و به باشگاه دیگری نمی توانند بروند. با همه احترامی که برای رسول پناه قائل هستم اما فکر نمی کنم این مساله صحت داشته باشد و مستندی برای آن وجود ندارد.
او درباره تکلیف علی کریمی برای حضور در استقلال بیان کرد: خیلی امیدوارم بتوانیم علی کریمی را درتیم مان داشته باشیم. مذاکراتی با او بوسیله مدیر برنامه هایش صورت گرفته است و ان شاءالله اگر به یک تفاهم خوبی برسیم، او را بتوانیم در استقلال نگه داریم. قلب علی کریمی با استقلال است و این شعار نیست و واقعیت است. قراردادهای یک ساله به نفع باشگاه ها نیست. من در باشگاه قبلی هم که بودم قرارداد زیر یک سال نمی بستم و دو تا پنج ساله می بستم. در قرارداد یک ساله، بازیکن را حدودا از نیم فصل ندارید و بازیکن مراقب ساق هایش برای فصل آینده است.
سرپرست باشگاه استقلال درباره قرارداد نادری اظهار داشت: او به سبب این که قراردادش قرضی است مجبور بودیم یک ساله ببندیم. تلاش داشتیم قرارداد طولانی مدت تری با او ببندیم اما باشگاه بلژیکی موافقت نکرد. در ضمن گفته می شود هفت و نیم میلیارد با او قرارداد بستیم که این واقعیت ندارد. ما یک سقف مشخص قراردادی داریم و به هیچ عنوان از آن سقف فراتر نخواهیم رفت.
او درباب ارتباط و تعامل ضعیف بین باشگاه و هواداران عنوان کرد: حالا فضا بسیار متکثر است و واقعا نمی گردد این همه عقاید را باهم جمع کرد. فضای رسانه ای و مجازی کشور متشنج است و این مسائل نه فقط به مشکلات استقلال کمک نمی کند بلکه به مشکلات باشگاه هم اضافه می کند. استقلال نیاز به آرامش دارد و باید وحدت هواداران و انسجام درونی در این تیم به وجود بیاید. همه باید بیایند کنار هم قرار بگیرند تا این باشگاه بتواند مشکلاتش را به حداقل برساند.
مددی درباره اختلاف بین عبدیان و خلیل زاده اتفاق افتاده است، اظهار داشت: ما دنبال این واژه سازی ها نیستیم. یک اختلاف نظر کوچک و سوءتفاهم وجود داشت. البته شخص من مورد حملات زیادی قرار گرفتم اما سکوت کردم چونکه می دانستم چه چارچوبی وجود دارد. اساسنامه مشخص و چارچوب وظایف هم مشخص است. سوءتفاهم کوچکی پیش آمد که رفع شد و هیچ مشکل دیگری وجود ندارد.
او درباره حواشی پیش آمده در فرودگاه بیان کرد: احکام انضباطی سه بازیکن صادر و به آنها ابلاغ گردیده است. این سه بازیکن اعتراض کردند و قرار شده کمیته استیناف رأی نهایی را صادر کند. ما این ها را در قراردادهایشان اعمال می نماییم.
سرپرست باشگاه استقلال درباره بازگشت دیاباته و میلیچ اظهار داشت: تستی که از دیاباته گرفته شد، گم شده بود و او باردیگر تست داد. امروز جواب تست می آید و تا این لحظه مدیر برنامه جواب تست را به ما اعلام نکرده است و به محض اینکه اعلام گردد و مجوز خروج از فرانسه را بتواند بگیرد، برایش بلیط می گیریم تا برگردد. درباره میلیچ هم همین الان یک مبلغی به حسابش نشست. متاسفانه مشکل حادی برای پدر او به وجود آمده است و حال خوبی ندارد اما او به محضی که این پول را دریافت کند، تست کرونا می دهد و مجوز خروج از کشور را می گیرد و در نهایت به تهران می آید.
منبع:

1399/08/03
11:32:39
5.0 / 5
1424
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری