مصاف شاگردان خطیبی با فجرسپاسی و سپاهان

مصاف شاگردان خطیبی با فجرسپاسی و سپاهان

مركزی مدیر روابط عمومی و رسانه ای باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراك اظهار داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته دو دیدار تداركاتی دیگر تا شروع لیگ برتر با تیم های فجر سپاسی و سپاهان خواهیم داشت.


محمد خوش کنار در گفت و گو با ایسنا با بیان این مطلب اضافه کرد: بر مبنای برنامه ریزی های انجام شده، روز شنبه سوم آبان ماه در اراک میزبان فجر سپاسی شیراز خواهیم بود.
خوش کنار اضافه کرد: همینطور هفته آینده سفری به اصفهان خواهیم داشت و اگر مشکل پیشبینی نشده ای نداشته باشیم، هفتم آبان ماه در این شهر دیدار دوستانه ای با تیم فولاد مبارکه سپاهان برگزار خواهیم کرد.
وی در مورد مبحث جذب بازیکنان جدید تیم آلومینیوم اظهار نمود: این بازیکنان با نظر سرمربی تیم در تمرینات حضور یافته و در صورتیکه مشکل رضایت نامه و اداری آنها حل شود جذب تیم خواهند شد، فعلا این مورد قطعی نیست و قراردادی با این بازیکنان به صورت رسمی منعقد نشده است.
محمد خوش کنار خاطرنشان کرد: در بحث نقل و انتقالات، تا جایی که امکان داشت و بودجه و شرایط اجازه می داد، تلاش شد خواسته های سرمربی برآورده شود. از طرفی تا زمانی که با بازیکنی قرارداد رسمی بسته نشود، نمی توانیم مبحث را رسانه ای نماییم و هرگونه اطلاع رسانی در مورد وضعیت نقل و انتقالات باشگاه آلومینیوم خارج از اعلام رسمی باشگاه، گمانه زنی رسانه ای بوده و مورد تایید نیست و از رسانه ها هم انتظار داریم نسبت به انعکاس اخبار قطعی و نهایی اقدام نمایند.
وی اضافه کرد: در فوتبال امروز این یک امر بدیهی است که سرمربی تیم بازیکنان مدنظر خویش را جهت مذاکره به باشگاه معرفی نماید و در صورت نیاز آنان را برای آشنایی بهتر در اردوها و دیدارهای تدارکاتی به کار بگیرد و در صورت جلب نظر سرمربی با بازیکنان به صورت رسمی قرارداد بسته و جذب تیم شوند، چونکه در صورت عدم وجود چنین تفکری از جانب مربیان، در طول فصل و در کوران رقابت ها، تیم ها از لحاظ بازیکن به شدت به مشکل برخواهند خورد.
خوش کنار در انتها با تقدیر از رسانه ها و هواداران تیم آلومینیوم به جهت پشتیبانی از این تیم در راه آماده سازی برای حضور در لیگ برتر، اظهار نمود: قبل از شروع لیگ برتر، فهرست خروجی و ورودی تیم فوتبال آلومینیوم اراک بعد از ثبت نهایی قراردادها در هیات فوتبال استان، از راه روابط عمومی و رسانه رسمی باشگاه به اطلاع اهالی رسانه و هواداران خواهد رسید.1399/08/02
21:16:40
5.0 / 5
1097
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری