امیر حسین صادقی:

تبعیض بین استقلال و پرسپولیس وجود دارد

تبعیض بین استقلال و پرسپولیس وجود دارد

به گزارش بازی فوتبال كاپیتان پیشین تیم استقلال اظهار داشت: از نظر من تبعیض بین دو تیم استقلال و پرسپولیس وجود دارد و مدیران شایسته ای برای تیم ما انتخاب نمی گردد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، امیر حسین صادقی کاپیتان پیشین استقلال درباب مسائل روز این باشگاه گفتگوی مفصلی انجام داد. وی در قسمتی از این صحبتها شرایط مدیریتی استقلال در سالهای اخیر را فاجعه دانست و این انتخابات را به وزارت ورزش نسبت داد.
مدیران انتخابی وزارت ورزش در شان استقلال نیستند
صادقی اظهار داشت: شرایط مدیریتی سالهای اخیر استقلال در حد فاجعه است. در چند سال قبل انتخابات و انتصاباتی که وزارت ورزش برای استقلال انجام داده در شان این باشگاه نبوده اند. ما دو سال است فریاد می زنیم و نسبت به این مساله اعتراض داریم ولی گوش شنوایی نیست. باشگاه استقلال زیر نظر وزارت ورزش است و وزارت ورزش نسبت به این باشگاه کم کاری می کند؛ خدماتی که به استقلال ارائه می دهد بر خلاف پرسپولیس کم است. سالهاست دست تیم ما از جام کوتاه مانده چون اینجا شده محل رفت و آمد مدیرانی که تنها قالب مدیریت ورزشی را بلد هستند و به مدیریت در این باشگاه آشنایی ندارند. مدیرانی که در سالهای اخیر به این باشگاه آمده اند نمی دانند باید چطور پاسخگوی میلیون ها هوادار باشند.
تبعیض بین دو باشگاه مشهود است
پیشکسوت استقلال اضافه کرد: وزارت ورزش بین دو باشگاه فرق می گذارد. اگر بخواهم مصداقی صحبت کنم می توانم بعنوان مثال به بحث کارگزار دو باشگاه اشاره کنم و پرداختی هایی که کارگزاران به این دو باشگاه داشتند که اصلاً قابل قیاس نیست.
هیات مدیره مجازی
وی با انتقاد از عملکرد بعضی از اعضای هیات مدیره و مدیرعامل پیشین باشگاه بیان داشت: بعضی از مدیران استقلال تنها در فضای مجازی حضور دارند. در صورتیکه مدیریت استقلال یک کار تمام وقت و شبانه روزی است که باید با عشق صورت گیرد. آقای خلیل زاده که رئیس هیات مدیره هستند باید از ۷ بامداد تا ۱۲ شب عاشقانه دنبال کار استقلال باشند نه اینکه در اینستاگرام پیام بگذارد که الان دارم می روم، الان دارم پول می ریزم، فردا می خواهم خبر خوش بدهم و غیره. با فضای مجازی نمی توان به باشگاه بزرگی مثل استقلال مدیریت کرد.
انتخاب محمود فکری، اتفاقی خوب برای استقلال
پیشکسوت آبی پوشان که با برنامه صبحگاهی «چاپ اول» شبکه خبر گفتگو می کرد، اظهار داشت: پس از این انتقادات اشاره ای هم داشته باشیم به اتفاق خوبی که در این تیم افتاد. اتفاق خوب، اضافه شدن محمود فکری به کادر فنی بود. محمود فکری یک وفادار به تمام معنا به استقلال است و بهترین فردی بود که در این شرایط می توانست بیاید و از نظر فنی مفید باشد.
مهندسی معکوس در استقلال
صادقی تصریح کرد: در استقلال مهندسی معکوس صورت گرفته و چیدمان ها از پایین به بالا بوده است. باشگاه ما تنها باشگاهی در دنیاست که اول بازیکن می خرد، بعد سرمربی اش را انتخاب می کند و پس از آن مدیرش مشخص می شود. در صورتیکه در پرسپولیس و هیچ تیم دیگری اینگونه نیست. وقتی می گویم بین دو تیم تفاوت است نکاتی مثل این را می گویم و اگر بگویند این اتفاقات توسط مدیران دو باشگاه رقم می خورد که باز هم می رسیم به حرف اول من. یعنی انتخاب مدیران دو باشگاه توسط وزارت ورزش. متاسفانه استقلال در سالهای اخیر همیشه دوران طلایی فصل که همین پیش فصل باشد را به دلیلهای و بهانه های مختلف از دست می دهد و همین از دست رفتن پیش فصل موجب می شود تا امتیازات مهمی را در نیم فصل از دست بدهیم و شانس قهرمانی کم شود.
سعادتمند از مجیدی حمایت نکرد
وی اضافه کرد: سعادتمند (مدیرعامل سابق استقلال) در حرف از فرهاد مجیدی حمایت کرد اما در عمل نه. ما با مجیدی دو نایب قهرمانی به دست آوردیم که حداقل یکی از آنها باید حتما به قهرمانی ختم می شد که حاشیه های موجود در باشگاه این فرصت را از ما گرفت. مدیرعامل پیشین استقلال هم علاقه زیادی به حضور در فضای مجازی داشت که این هم اتفاق خوبی نبود. یک سری از تبعیض هایی که می گویند بر سر همین مدیریت ها است. سعادتمند گفت از مجیدی حمایت می نماییم که نه حمایت کردند و نه گذاشتند مجیدی جام بگیرد.
عبدیان خون استقلالی دارد
مدیران ما همه در فضای مجازی می باشند. واقعیت یک چیز است اما در فضای مجازی چیز دیگری می گویند. البته در استقلال نفراتی مثل عبدیان هم هستند که خون استقلالی دارد. هوادارانی هم هستند که بدون سر و صدا دارند به تیم کمک می کنند و هیچ نامی از آنها نیست و نمی دانم چرا درها به روی آنها بسته است.
وزارت ورزش شان استقلال را پایین می آورد
وزارت ورزش از من شکایت کرده است اما اشکالی ندارد. چند روز پیش آقای علی نژاد معاون وزیر ورزش در مجلس گفت شان وزارت ورزش را پایین نیاورید و نگویید وزیر پرسپولیسی است اما خودشان شان باشگاه استقلال را با ده ها میلیون هوادار پایین می آورند. شما دارید درباره باشگاه استقلال صحبت می کنید که ۳۰ - ۴۰ میلیون هوادار دارد و می تواند اتفاقات خوبی را در جامعه رقم بزند.


منبع:

1399/07/30
22:33:42
5.0 / 5
1202
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری