گل محمدی:

یك وعده به وعده های قبلی افزوده شد

یك وعده به وعده های قبلی افزوده شد

سرمربی تیم پرسپولیس می گوید قرار بود روز گذشته با بازیكنان تسویه حساب كنند اما متاسفانه یك وعده به وعده های دیگر افزوده شد و روز گذشته هیچ اتفاقی نیفتاد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین پرسپولیس درباره شرکت نکردن بعضی از بازیکنان در این تمرین اظهار نمود: این وضعیت تیم است. تیم ما با ۱۴ امتیاز اختلاف قهرمان لیگ برتر شد و توانست بعنوان فینالیست لیگ قهرمانان خودش را معرفی نماید و قهرمان غرب آسیا شدیم. امروز (دوشنبه) هم پس از این موفقیت نخستین تمرین ما برای فصل جدید است اما متاسفانه نصف بچه ها نیامده اند و نصف دیگر هم در تیم ملی هستند. فقط با یک تعداد کم تمرین را شروع می نماییم.

او افزود: برای چندمین بار است که این اتفاق می افتد. قرار بود روز گذشته با بازیکنان تسویه حساب کنند اما متاسفانه یک وعده به وعده های دیگر افزوده شد و روز گذشته هیچ اتفاقی نیفتاد. بنا بر این بچه ها هم تمرین نیامدند. من نباید جواب بدهم و تیم مدیرعامل و هیات مدیره و متولی دارد. پس از فینالیست شدن و شروع لیگ بیستم یک نفر زحمت نداد که یک خیر مقدم بگوید و یک استقبالی داشته باشند. انگار این تیم یتیم است و صاحب ندارد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که مطالبات شما پرداخت شده است یا خیر اظهار داشت: من و کادر مربیگری هم مثل بقیه بچه ها یک مشکلاتی داریم. من نمی دانم بازیکنان ما چه کاری باید برای فوتبال و هواداران می کردند و چگونه باید بازی می کردند. آنها سرشان را جلوی پای حریف می گذاشتند و با تمام مشکلاتی که وجود داشت غیرت می گذاشتند. از لحاظ علمی، فیزیکی و هر جوری حساب می کردید تیم پرسپولیس نباید فینالیست می شد اما به خاطر غیرت و همت و شرفی که گذاشتند این اتفاق خوب افتاد اما جواب زحماتشان این است.

او درباره مطالبات برانکو عنوان کرد: طلب هایش از دو سال پیش مشخص است و هر موقع هم بحث مطالبات می شود، می گویند پول برانکو را باید بدهیم. پول برانکو هم دست آویزی شده برای باشگاه که پول بازیکنان را ندهد.

سرمربی پرسپولیس درباب مطالبات بعضی از بازیکنان تیم اظهار داشت: من نباید در این خصوص صحبت کنم و باید باید پاسخگو باشد. محمد انصاری حداقل تا آخر امسال به ما نمی رسد و بازیکن مصدوم ماست و شرایط استفاده از او اصلا وجود ندارد. با محمد نادری چند بار صحبت داشتیم و قرار شد به باشگاه برود اما باشگاه زیاد پیگیر او نیست. نمی دانم چرا اما بقیه بازیکنان هم مشکلات خاص خودشان را دارند و این ها را باشگاه باید پاسخ دهد.

او افزود: اگر همه چیز گل و بلبل است. هم اکنون با ۸ نفر تمرین می نماییم. من بعنوان یک مربی می گویم شجاع را می خواهم و بقیه مشکلاتی که وجود دارد باید بین بازیکنان و باشگاه حل شود. شجاع خلیل زاده هم ثابت کرده این تیم را چقدر دوست دارد و چقدر علاقمند است. چندین بار هم به باشگاه رفته اما متاسفانه کارهایش انجام نشده است. امیدواریم که اتفاق خوبی بیفتد. من فعلا می آیم تمرین و کار خاصی نمی توانم انجام دهم.
1399/07/21
14:29:05
5.0 / 5
1219
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری