دراگان اسكوچیچ:

مهم ترین مبحث انتقال انرژی مثبت در تیم ملی است

مهم ترین مبحث انتقال انرژی مثبت در تیم ملی است

به گزارش بازی فوتبال سرمربی تیم ملی در آستانه دیدارهای دوستانه مقابل ازبكستان و مالی در پیامی اهداف كادر فنی از این اردو و برنامه ریزی های آتی را برشمرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی درباره اهداف بازی های دوستانه پیش رو مقابل ازبکستان و مالی اظهار داشت: ما کاملاً از انتظارات تمامی مردمی که نمایندگی شان می نماییم و هواداران تیم ملی آگاهیم و برای تحقق آن خواهیم جنگید.
وی در اینباره عنوان کرده است: پیش از هر چیز، در این اردو مهم ترین مبحث برای من و کادر فنی انتقال انرژی مثبت و روحیه تازه به بازیکنان و همینطور معرفی خواسته ها و انتظارات جدیدی است که از آنها داریم. ما قویاً معتقدیم که این تیم ظرفیت های فراوان دارد و در عین حال، پتانسیل هایی که باید از حالت بالقوه به حالت بالفعل تبدیل نماییم.
در ادامه پیام اسکوچیچ آمده است: متاسفانه در این اردو نتوانستیم برخی از بازیکنان را به علت مصدومیت در اختیار داشته باشیم اما این مسائل در فوتبال اجتناب ناپذیرند. ویروس کرونا هم شرایطی را به وجود آورده که جابه جایی و سفر را برای ما سخت کرده است. با این وجود، ما در تیم ملی برای برگزاری هرچه بهتر اردو از تمام وجودمان مایه می گذاریم.
وی تصریح کرد: همانطور که گفتم، من به تیم ملی ایران ایمان کامل دارم. به همین خاطر نیت مان این است که تمام تلاشمان را برای انجام مسئولیتی که داریم به کار ببندیم. ما کاملاً از انتظارات تمامی مردمی که نمایندگی شان می نماییم و هواداران تیم ملی آگاهیم و برای تحقق آن خواهیم جنگید.

1399/07/15
11:50:46
5.0 / 5
1274
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برنامه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری