تشكیل كمیته دیوان محاسبات كشور برای رسیدگی به مشكلات سرخابی ها

تشكیل كمیته دیوان محاسبات كشور برای رسیدگی به مشكلات سرخابی ها

به گزارش بازی فوتبال كمیته ای از معاونین و مشاوران دیوان محاسبات كشور نسبت به ارائه راهكارهای قانونی برای باشگاه های ورزشی، فوتبالی و به خصوص پرسپولیس و استقلال اقدام خواهند كرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهرداد بذرپاش، رئیس دیوان محاسبات کشور، پذیرا و میزبان سرپرستان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بود تا درباره مسایل، مشکلات و موانع پیش روی باشگاه ها بخصوص این دو باشگاه گفتگو و تبادل نظر صورت بگیرد.
مهدی رسول پناه در این نشست همراه با حسین خبیری از معاونان باشگاه حضور پیدا کرد و از استقلال هم احمد مددی سرپرست جدید این باشگاه در نشست شرکت داشت.
در جریان هم فکری و تبادل نظر صورت گرفته در این نشست، ضمن تاکید بر نقش نظارتی دیوان محاسبات در جهت اجرای قانون و حفظ سرمایه های دو باشگاه، مقرر گردید با عنایت به تنگناهایی که وجود دارد و سبب ایجاد اختلال در انجام امور و در نتیجه اتلاف سرمایه های مادی و معنوی در ورزش، فوتبال و بخصوص این دو باشگاه دولتی می شود، با نظر متخصصین امر، راهکارهای منطبق بر چارچوب های قانونی، برای رفع موانع و تسهیل در انجام امور و چابکی بیشتر برای اجرای برنامه ها و اقدام های لازم اندیشیده شود و از راه وزارت ورزش و جوانان در ورزش، فوتبال و این دو باشگاه به کار گرفته شود.
بر این اساس قرار شد کمیته ای از معاونین و مشاوران دیوان محاسبات کشور نسبت به ارائه راهکارهای قانونی برای باشگاه های ورزشی، فوتبالی و به خصوص پرسپولیس و استقلال اقدام نمایند.
رییس دیوان محاسبات کشور ضمن ابراز خرسندی از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا ابراز امیدواری کرد نماینده فوتبال ایران در فینال رقابت های لیگ قهرمانان هم به پیروزی و قهرمانی برسد و این توفیق برای ورزش و فوتبال کشور در دوره های بعد با صعود تعداد بیشتری از نمایندگان ایران به مراحل بالاتر، افزون شود.


منبع:

1399/07/13
13:44:57
5.0 / 5
1426
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری