حیدری:

همه سازه های پرسپولیس كوك هستند

همه سازه های پرسپولیس كوك هستند

بازی فوتبال: پیشكسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید اگر این تیم خودش باشد می تواند النصر عربستان را هم شكست بدهد.


سپهر حیدری در گفت و گو با ایسنا، درباره پیروزی پرسپولیس برابر پاختاکور ازبکستان، اظهار نمود: پرسپولیس همیشه عادت کرده خودش را برای مصاف با تیمی ۱۲ نفره آماده کند. یعنی تیم های عربی و AFC که برابر پرسپولیس قرار می گرفتند. باید بپذیریم پاختاکور تیم قدرتمندی است و فوتبال را با حوصله بازی می کند و هدفش جز ارسال ها چیز دیگری نیست با این وجود پرسپولیس با درایت بازی کرد و توانست به خوبی بر حریف مسلط شود.
وی ادامه داد: بین دو نیمه گل محمدی با اضافه کردن یک هافبک اهتمام کرد نظم خط هافبک حریف را برهم بزند و این به سود پرسپولیس شد. پاختاکور در این دیدار به خوبی پهلوان و بشار رسن را مهار کرده بود اما گل محمدی با تعویض هایی که انجام داد، توانست کار حریف را سخت تر کند. همین کار موجب شد سیامک نعمتی و سعید آقایی آزادتر شوند و بتوانند در حمله شرکت نمایند که در نهایت هم این دو بازیکن پاس گل دادند. این تاکتیک و هوشمندانه بود.
حیدری به عملکرد خط دفاع پرسپولیس اشاره نمود و اظهار داشت: پرسپولیس ۱۱ نفره دفاع می کند و ۱۱ نفره هم حمله می کند. خط هافبک به خوبی جلوی حریف می ایستد تا به دروازه نزدیک نشوند. اگر دقت کنید می بینید در پرسپولیس حتی مهاجم هم در کارهای دفاعی شرکت می کند و هیچ بازیکنی ساز خودش را نمی زند. در پرسپولیس همه سازها کوک هستند. این پرسپولیس حیف است که قهرمان آسیا نشود.
او درباره مصاف پرسپولیس برابر النصر عربستان هم اظهار داشت: هیچی تیمی قویتر از السد نبود و اساسا النصر قدرتمندتر از السد نیست. بدین سبب می توان به آسانی این تیم را شکست داد. النصر مهاجمان قدرتمندی دارد اما خط دفاع متزلزلی دارد. پرسپولیس اگر خودش باشد می تواند این تیم را شکست بدهد. باید بپذیریم این موفقیت ها شانسی نیست و پشت آن ساعت ها کار انجام شده است.
منبع:

1399/07/10
19:20:41
5.0 / 5
1399
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری