علی فیروزی:

اختلاف نظرها نباید تیشه به ریشه نفت آبادان بزند

اختلاف نظرها نباید تیشه به ریشه نفت آبادان بزند

خوزستان سرمربی سابق تیم فوتبال نفت آبادان اظهار داشت: نام صنعت نفت بزرگترین نام در شهر آبادان است و اختلاف نظرها و برخوردهای فكری، سیاسی و بازخوردهای آن نباید تیشه به ریشه این تیم مردمی بزند.


علی فیروزی در گفتگو با ایسنا در مورد وضعیت نگران کننده تیم فوتبال نفت آبادان که نفرات اصلی فصل قبل خویش را از دست داده است، اظهارکرد: اول این که این تیم متعلق به هواداران و مردم خوب، محروم و مظلوم آبادان است و دغدغه، نگرانی و حساسیت های آنها نسبت به تیم کاملا قابل درک است. مردم آبادان با این تیم زندگی و تمام اتفاقات و اخبار آنرا هم رصد می کنند و می خواهند صنعت نفت بهترین شرایط را داشته باشد.
ایشان در ادامه هم درباره انتخاب پورموسوی بعنوان سرمربی نفت آبادان در لیگ بیستم، عنوان کرد: به اعتقاد من حتما مدیران باشگاه نفت آبادان برآورده شدن اهداف تیم در فصل پیش رو را با عنایت به محدودیت زمانی، در انتخاب آقای پورموسوی جستجو و قابل تحقق، ارزیابی کردند و این حق مسلم هر مدیریتی است که با عنایت به منابع، امکانات، اهداف و شناخت از روحیات و همینطور شخصیت و توانایی افراد، مربی خویش را انتخاب نماید چونکه در ادامه راه یا در انتها فصل تنها مدیران هستند که باید پاسخگوی عملکرد و خدای نکرده نتایج منفی و ضعیف تیم باشند.
این پیشکسوت فوتبال با بیان این که حدودا تمام جامعه فوتبال شامل بزرگ و کوچک، پیر و جوان و هوادار و پیشکسوتان با مشکلات و محدودیت های این فصل نفت آبادان آشنا هستند، اضافه کرد: همین شناخت هم سبب نگرانی و دلشوره آنها شده است و بنابراین در این فرصت کوتاه و با وجود تمام مشکلات فقط پشتیبانی از تیم صنعت نفت و نه یک فرد خاص می تواند سبب موفقیت تیم در مسابقات شود. این باشگاه متعلق به شخص مدیر یا مسؤلان و یا منِ علی فیروزی یا اشخاص دیگر نیست. نام صنعت نفت بزرگترین نام در شهر آبادان است و اختلاف نظرها و برخوردهای فکری، سیاسی و بازخوردهای آن نباید تیشه به ریشه این تیم مردمی بزند.
وی با اشاره به راهکارهایی برای برون رفت هر چه سریع تر نفت آبادان از بحران موجود، اظهار داشت: آن چه حالا برای صنعت نفت مهم می باشد، ورود هر چه سریع تر به بازار نقل و انتقالات و شروع تمرینات و برنامه های آماده سازی تیم است. نفت به اندازه کافی زمان مورد نظر را از دست داده و از این به بعد هنر مدیر و مربی است که با جذب بازیکنانم مدنظر یک مجموعه از بازیکنان باتجربه و جوان را در کنار هم به هماهنگی و هارمونی تاکتیکی برسانند.
فیروزی اضافه کرد: همان گونه که کارشناسان فوتبال اذعان دارند، هنر اصلی مربیان انتخاب یک تیم خوب نه به لحاظ نام ها بلکه به لحاظ انگیزه ها، نیازهای تاکتیکی و ایده بازی است. ازاین رو مهمترین کار برای باشگاه و سرمربی نفت آبادان، انتخاب یک مجموعه بازیکن خوب در کوتاه ترین زمان ممکن و به هماهنگ رساندن و آماده سازی آنها است.
وی عنوان کرد: در ارتباط با تنش ها، اختلافات و اعتراضات پیرامون انتخاب مربی غیربومی هم باید بگویم که جامعه فوتبال آبادان به مربی بومی؛ امنیت شغلی و آرامش کاری نبخشیده و فضایی ایجاد کردیم که مدیران ما هم در انتخاب مربی بومی گرفتار بدبینی، ترس و وحشت شوند. امیدوارم در آستانه شروع فصل جدید مسابقات، همه اختلاف سلیقه ها، ناراحتی و تنش ها را کنار بگذاریم و برای موفقیت تیم اول شهر که تنها دلخوشی این مردم است، همه با هم همدل و کنار هم از تیم شهرمان حمایت نماییم.
سرمربی سابق تیم فوتبال نفت آبادان درباره چند دستگی بین پیشکسوتان آبادانی در پشتیبانی از این تیم هم اظهار داشت: متاسفانه بعضی از پیشکسوتان در آبادان با یکدیگر خوب رفتار نمی کنند و در حالیکه اگر همه در کنار هم بودند با اتحاد آنها شاهد اتفاقات بهتری برای نفت آبادان بودیم.1399/07/01
15:01:49
5.0 / 5
1648
تگهای خبر: امنیت , بازی , بازیكن , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری