مطهری:

التعاون را به خوبی آنالیز كردیم اما آنها بسیار باهوش هستند

التعاون را به خوبی آنالیز كردیم اما آنها بسیار باهوش هستند

بازی فوتبال: مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید قهرمانی در بازیكنان پرسپولیس به یك باور تبدیل گشته است.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، مطهری در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر التعاون عربستان اظهار نمود: بازیکنان پرسپولیس ذهن برنده شدن دارند و قهرمانی در آنها به یک باور تبدیل گشته است. اگر بازیکنان پرسپولیس به ما بگویند که می توانند عرض خلیج فارس را شنا کنند، ما به حرف آنها ایمان داریم چون فوق لعاده با غیرت و جنگو هستند و حاضر هستند هر غیر ممکنی را ممکن کنند. این برای ما موجب افتخار است. همه فکر می کنند قهرمانی های پرسپولیس در لیگ ایران پیچیده است، اما باید بگویم بسیار ساده است چون بازیکنان برای رسیدن به موفقیت همیشه تلاش می کنند.
وی درباره اشتباهات التعاون در دیدار قبلی برابر پرسپولیس هم اظهار داشت: بازی دوم برابر این تیم خیلی مشکل تر است و ما هم به دقت این تیم را آنالیز کرده ایم. آنها باهوش و زیرک هستند. باید بتوانیم آنها را کنترل نماییم. در ده دقیقه آخر بازی قبلی هم ما موفق بودیم چون در ضربات ایستگاهی تمرینات زیادی انجام می دهیم. ما روی ضربات ایستگاهی برنامه داریم و البته تیم حریف هم روی این صحنه ها بسیار عالی عمل می کند و باید آنها را خوب کنترل نماییم. بازی برگشت سخت تر بازی قبلی است.
مطهری در پاسخ به این پرسش که آیا وضعیت بد التعاون در لیگ عربستان، برای پرسپولیس خوش شانسی شمرده می شود یا خیر، اظهار داشت: من فکر نمی کنم برای ما خوش شانسی باشد. آنها تیم قابل احترامی هستند و گرفتار مشکلاتی شده اند. آنها زیرکانه و باهوش فوتبال بازی می کند. ما تیم بزرگی هستیم اما التعاون هم بسیار باهوش است.
منبع:

1399/06/27
19:31:36
5.0 / 5
1381
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری