یك مقام مسئول عنوان كرد؛

دهان تراكتور تا سه هفته بسته است

دهان تراكتور تا سه هفته بسته است

به گزارش بازی فوتبال معاون ارتباطات و رسانه ی باشگاه تراكتور اظهار داشت: دهان ما تا سه هفته آینده برای حفظ شرایط تیم بسته، اما چشمانمان باز و حواسمان جمع است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، جعفر محرم پور اظهار داشت: جا دارد روز خبرنگار را پیشاپیش به تمامی اصحاب رسانه و زحمتکشان این حوزه تبریک عرض نموده و بعنوان نماینده جامعه رسانه در باشگاه تراکتور از بابت دوری فیزیکی از این عزیزان به سبب شیوع بیش از پیش بیماری کرونا عذرخواهی کرده و امیدوارم با گذر از این روزهای سخت، باردیگر و در شرایطی مناسب از نزدیک و با حضور هواداران پرشور این تیم مردمی، دیدار تازه نماییم. مخاطبین عزیز ما هم بدانند در این شرایط بدِ اقتصادی یکی از صنف های زحمتکش که بیشترین ضربه را متحمل شده اند، زحمتکشان حوزه ی روزنامه نگاری و رسانه هستند و شاید اغراق نیست بگوییم که کمترین توجه هم به این صنف در قبال لطمه های وارده صورت گرفته است.
وی در ادامه در مورد وضعیت تیم تراکتور اظهار داشت: تیم های حاضر در لیگ برتر فوتبال هم روزهای سخت و حساسی را در این شرایط کرونایی طی می کنند، تیم مردمی تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست و بعد از چهار سال این فرصت را داریم که با کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، مجدداً تراکتور را در جمع باشگاه های برتر قاره ببینیم و این موفقیت را به قهرمانی لیگ برتر در فصل آینده تبدیل نماییم.
معاون ارتباطات و رسانه باشگاه تراکتور در ادامه اظهار داشت: تیم های پرطرفدار همیشه مورد علاقه ی عده ای برای حاشیه سازی هستند و مخصوصاً در انتهای هر تورنمنتی این علاقه به بیشترین حد خود می رسد. در فضای رسانه ای فوتبالی ایران ما با دو قشر روبرو می باشیم، قشرِ حداکثریِ سالم با فعالیت حرفه ای و متعهدانه و قشر ناسالمِ رسانه ای که بازیچه ی دلالان فوتبال در ایران بوده و همیشه در چنین شرایطی و روزهایی حضورشان پررنگ تر می شود.
محرم پور با اشاره به فعال شدن این قشر ناسالم فوتبال در این هفته های پایانی افزود: با چشم و گوش باز، فعالیت عوامل دلالی در فوتبال را رصد کرده، اما فعلاً دهانمان بنا به شرایط تیم بسته است، اما این سکوت نباید دلیلی بر ناآگاهی کادر مدیریتی و رسانه ای باشگاه تلقی شود. تراکتور همیشه از حاشیه ضربه خورده و وظیفه تیم رسانه ای باشگاه به حداقل رساندن این حواشی است؛ پس دهان ما تا سه هفته ی آینده برای حفظ شرایط تیم بسته، اما چشمانمان باز و حواسمان جمع است. بعد از اختتام لیگ برتر در مورد این قشر ناسالم و فضاسازی های آنها به صورت شفاف و در چارچوب برنامه ای که قول آنرا داده ایم، صحبت خواهیم کرد.
معاون ارتباطات و رسانه ی باشگاه در آخر اظهار داشت: باید بگوییم که روند مدیریتی باشگاه طی دو سال قبل عاری از اشتباه نبوده و صادقانه آنچه روی داده و آنچه فعالیت این گروه های ناسالم در فوتبال ایران بر سر ما آورده است را خواهیم گفت. همین طور تاکید مالک محترم و هیات مدیره محترم طی این هفته های جاری، حفظ آرامش و تمرکز بوده و فقط برای پاسخ به دو حاشیه مطرح شده در مورد دو بازیکن خوب، بااخلاق، دوست داشتنی و حرفه ای مان یعنی احسان حاج صفی و رضااسدی باید بگویم که داشتن این دوبازیکن برای هر تیمی موهبت است و تراکتور هم از این قاعده مستثنی نیست و اساس برنامه ی باشگاه حفظ این دو بازیکن باارزش است و فقط جهت پایان دادن به حواشی تاکید می نماییم، حاج صفی بازیکن تیم تراکتور است و اسدی نیز همچون همیشه در خدمت تیم.


منبع:

1399/05/16
11:41:28
5.0 / 5
1823
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری