مهر در گزارشی منتشر كرد؛

پنهان كاری خطرناك در پرسپولیس

پنهان كاری خطرناك در پرسپولیس

به گزارش بازی فوتبال باشگاه پرسپولیس در تلاش است طلب برانكو ایوانكوویچ را تا پیش از ۱۶ مرداد ماه پرداخت كند تا با محكومیت جدید روبرو نشود اما یك پنهان كاری می تواند تبعات سنگینی داشته باشد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس بعد از صدور حکم فیفا در خصوص پرداخت مبلغ یک میلیون و پنجاه هزار یورو به همراه پنج درصد از این پول به برانکو ایوانکوویچ بابت مطالبات سرمربی پیشین خود مبادرت به ارسال مدارک این پرونده به دادگاه عالی ورزش کرد تا خیال خود بابت تاخیر در تسویه با وی را راحت کند.
مسئولان باشگاه پرسپولیس در حالی مدارک خود در خصوص اعاده دادرسی در دادگاه CAS در قبال پرونده سرمربی پیشین این تیم را ارسال کرده اند که این نهاد بین المللی تابحال ایرادات فراوانی نسبت به نحوه ارسال آن گرفته است.
ایرادات شکلی در دفاعیه پرسپولیس مدام تکرار می شود تا سرخپوشان باختن در پرونده برانکو را با حضور قاضیان دادگاه عالی ورزش مجدداً تجربه نکنند.
مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته همچون سکوت رسانه ای چند ماه اخیر خود این مورد را هم محرمانه پیگیری کند تا بدون شفاف سازی در قبال رسیدگی به این پرونده مهم برای تیمی که اخیرا رکورد پوکر قهرمانی در لیگ برتر را زده است، پول برانکو را طبق آخرین نامه فیفا پیش از ۱۶ مرداد پرداخت کند تا کار به صدور حکم انضباطی نکشد.

رسول پناه تمام پرداختی به بازیکنان تیم را به پس از رسیدگی فوری به پرونده برانکو موکول کرده است تا بتواند به نحوی مدیریت اقتصادی لازم را داشته باشد. وی در حالی خبر از پرداخت تمام مبلغ بدهی باشگاه به برانکو تا ۱۶ مرداد می دهد که بخش حقوقی پرسپولیس مدعی است پرونده را به دادگاه CAS فرستاده که طبق آن فیفا نباید مبادرت به تعیین ضرب الاجل برای پرسپولیس می کرد.
نا هماهنگی در ارکان مدیریتی پرسپولیس و عدم شفاف سازی رسول پناه می تواند آثار مخربی را برای این تیم به همراه داشته باشد. یکی از مهم ترین تبعات محکومیت احتمالی این باشگاه در صورت عدم تسویه با برانکو می تواند با محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی تا کسر امتیاز مواجه شود.
پرونده ای سنگین برای تیمی که می تواند کام شیرین هوادارانش بابت تکرار چهار باره قهرمانی را با سکوت ترسناک مسؤلان اجرایی و حقوقی باشگاه تلخ کند.


منبع:

1399/05/09
11:52:38
5.0 / 5
1990
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری