گزارش تمرین تیم فوتبال استقلال

دشتی مصدوم گردید

دشتی مصدوم گردید

تمرین تیم فوتبال استقلال امروز (چهارشنبه) در مجموعه انقلاب اجرا شد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، تمرین تیم فوتبال امروز (چهارشنبه) در مجموعه ورزشی انقلاب انجام شد.

احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال با همراهی مهدی نوروزی، معاون اقتصادی و محسن خمارلو، معاون فرهنگی و ارتباطات باشگاه استقلال قبل از شروع تمرین امروز آبی ها، در محل تمرین این تیم حاضر شدند.

سعادتمند قبل از شروع تمرین جلسه ای با کادر فنی برگزار کرد و با بازیکنان دقایقی به صحبت پرداخت.

آبی پوشان پس از گرم کردن زیر نظر ربانی، پس از انجام کارهای سرعتی، دقایقی زیر نظر فرهاد مجیدی در چارچوب فوتبال درون تیمی به مرور یک تاکتیک انتقال توپ از دفاع به حمله مشغول شدند.

در اواسط این تمرین، مجیدی با نگه داشتن بازی، به بازیکنان توضیح داد که در زمان قرار داشتن توپ در مناطق مختلف زمین، آرایش تیمی چگونه باید باشد و نحوه چرخش توپ بین خطوط را به بازیکنان گوشزد می کند و از آنها خواست در ادامه فوتبال درون تیمی، این موارد را رعایت نمایند. قبل از شروع تمرین روز چهارشنبه تیم استقلال، سیاوش یزدانی و عارف غلامی با حضور در مجموعه انقلاب، دومین تست کرونا خودرا انجام دادند.

پس از اختتام تمرین تیم فوتبال استقلال، بازیکنان تیم فوتبال استقلال بعد از تمرین جهت برگزاری اردو قبل از بازی با نساجی راهی هتل شدند بخش پایانی تمرین استقلال را شوتزنی و مرور ضربات ایستگاهی تشکیل داد.

در اواسط فوتبال درون تیمی، علی دشتی به سبب احساس درد در ناحیه کشاله، از زمین تمرین خارج شد.
1399/05/02
17:08:01
5.0 / 5
1924
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری