دبیر سابق سازمان لیگ فوتسال:

امضای من را هم در كارت ملی پوش فوتسال جعل كرده بودند!

امضای من را هم در كارت ملی پوش فوتسال جعل كرده بودند!

به گزارش بازی فوتبال دبیر سابق سازمان لیگ فوتسال اظهار داشت: حتی امضای مرا هم در كارت محمد شجری ملی پوش فوتسال جعل كرده بودند!به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، چند هفته پیش پلیس آگاهی شهرستان ورزقان طی نامه ای به فدراسیون فوتبال از جعل کارت بازی محمد شجری با عکس محمد حاجی زاده توسط باشگاه مس سونگون در سال ۱۳۹۷ اطلاع داد و استعلاماتی از فدراسیون فوتبال دریافت کرد.
حاجی زاده بازیکن تیم فوتسال مس سونگون ورزقان با طرح شکایت ضد این باشگاه مدعی شده که از عکس او برای صدور کارت محمد شجری بازیکن تیم ملی فوتسال استفاده شده و به این ترتیب، این کارت جعلی است.
این امر سبب شد تا باشگاه گیتی پسند هم که آن زمان با شجری قرارداد داشت، از مس سونگون به فدراسیون فوتبال شکایت کند. در این کارت، نام و امضای کاظم سلیمانی دبیر وقت سازمان لیگ فوتسال دیده می شود.

خبرنگار مهر برای پیگیری این مورد با سلیمانی تماس گرفت. وی اظهار داشت: من هم از راه خبرنگاران در جریان این مورد قرار گرفتم. وقتی هم عکس کارت را دیدم، متوجه شدم هم امضای مرا جعل کرده اند و هم مهر سازمان لیگ را. ضمن اینکه آن کارت به اندازه استاندارد کارت هایی نبود که ما در سازمان لیگ صادر کرده بودیم.
وی اضافه کرد: این مورد باید پیگیری قضایی شود و کارشناسان خط و عکس آن را بررسی نمایند. من خودم از صدور این کارت بی خبر بودم.
دبیر سابق سازمان لیگ فوتسال در پاسخ به این سوال که آیا برای عرضه توضیحات به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال دعوت شده است؟ تصریح کرد: خیر؛ این مورد ارتباطی هم به من ندارد. البته اگر بخواهند می توانم توضیحاتم را عرضه کنم ولی همانطور که گفتم امضای من و مهر سازمان لیگ را هم جعل کرده بودند. باید کمیته های اخلاق، انضباطی و تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال به این مساله ورود کنند.


منبع:

1399/04/29
17:10:22
5.0 / 5
2135
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری