آماده باش سازمان لیگ به استقلال و فولاد

آماده باش سازمان لیگ به استقلال و فولاد

سازمان لیگ به این نتیجه رسیده كه هم اكنون تعداد مبتلایان استقلال و فولاد به كرونا كمتر از 25 درصد است و فارغ از اتفاقات هفته گذشته، این دو تیم باید در هفته بیست و چهارم با تراكتور و نفت مسجد سلیمان دیدار كنند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، پس از حواشی بسیار در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال در ارتباط با شیوع ویروس کرونا در بین بازیکنان و عوامل تیم های استقلال و فولاد که منجر به غیبت این دو تیم در مقابل رقبایشان شد، سازمان لیگ مبادرت به انجام تست راستی آزمایی از این دو تیم کرد.

بعد از این اتفاق، سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در برنامه تلویزیونی اعلام نمود که غیبت استقلال و فولاد در بازی های هفته بیست و سوم مجاز بوده و این دو تیم باید به مدت دو هفته در قرنطینه حاضر شوند.

استقلال و فولاد هم به تبعیت از این اتفاق، راهی قرنطینه شدند و تمریناتشان از چندین روز قبل تعطیلست اما اتفاقات جدیدی در حال رقم خوردن است.

* خبری از قرنطینه نیست!

در حالی که انتظار می رفت بازی های این دو تیم در هفته های پیش رو لغو شود، سازمان لیگ در اقدامی غافلگیر کننده اعلام نمود که تمام بازی های هفته بیست و چهارم طبق برنامه برگزار خواهند شد. یعنی استقلال و فولاد هم باید با رقبایشان دیدار کنند.

سازمان لیگ بعد از بررسی نتایج تست کرونای دو تیم، به این نتیجه رسیده که هم اکنون مبتلایان به کرونا در این دو تیم طبق پروتکل بهداشتی لیگ کمتر از ۲۵ درصد است و بدین سبب باید در هفته بیست و چهارم به میدان بروند، مگر اینکه دستور جدیدی صادر شود.

از برنامه اعلام شده توسط سازمان لیگ، این طور برمی آید که استقلال و فولاد فارغ از اتفاقات هفته گذشته، باید در هفته پیش رو با رقبای خود بازی کنند.

* استقلال و فولاد در حالت آماده باش

در پی این اتفاقات، استقلالی ها به بازیکنان و کادرفنی خود اعلام نموده اند که گوش به زنگ باشند تا در صورت لزوم، عصر امروز (پنجشنبه) یک جلسه تمرین برگزار کنند و با آمادگی نسبی به مصاف تراکتور بروند. هم اکنون فرهاد مجیدی گوش به زنگ مانده تا جواب تست بازیکنان و عوامل تیمش که دیشب انجام شده، امروز یا نهایتا فردا صادر و تعداد بازیکنان مبتلا به کرونا مشخص شود.

در صورتی که مبتلایان این دو تیم کمتر از ۲۵ درصد باشد، باید در هفته بیست و چهارم به میدان بروند و با نفت مسجد سلیمان و تراکتور دیدار کنند.

در حال حاضر سازمان لیگ اعلام نموده برای هفته پیش رو باید تمام بازی ها اجرا شود و تراکتور هم به همین دلیل برای سفر به تهران برنامه ریزی نموده است اما سازمان لیگ همین طور این را هم گفته در صورتی که در ساعات آینده دستورات جدیدی از طرف ستاد مقابله با کرونا در ورزش صادر شود بر آن اساس تغییراتی در برنامه مسابقات لیگ برتر نوزدهم ایجاد می شود.

این جمله یعنی اگر پاسخ آخرین تست کرونای تست استقلالی ها و فولادی ها به شکلی باشد که مبتلایان به کرونا بیش از ۲۵ درصد اعضای تیم را تشکیل دهند، احیانا اتفاق هفته گذشته تکرار می شود و اگر مبتلایان کمتر از ۲۵ درصد بود، این دفعه فولاد و استقلال مجبور می شوند از قرنطینه بیرون بروند و به سبب کم شدن مبتلایان خود، وارد زمین مسابقه شوند.
1399/04/19
15:54:09
5.0 / 5
2441
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برنامه , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری