در واكنش به مصاحبه گل محمدی؛

راهكار رسول پناه برای حل بحران در پرسپولیس: جلسه خصوصی!

راهكار رسول پناه برای حل بحران در پرسپولیس: جلسه خصوصی!

سرپرست باشگاه پرسپولیس برای حل مشكلات موجود در میان اعضای این تیم قصد برگزاری جلسه با یحیی گل محمدی و افشین پیروانی را دارد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، صحبت های یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در قامت دفاع از بازیکنان خود بابت عدم دریافت مطالبات آنها موجب شد تا مهدی رسول پناه به فکر برگزاری جلسه بیافتد.
گل محمدی که از بدقولی و بی تدبیری باشگاه در چند ماه اخیر ناراحت بوده است اولتیماتوم خودرا در خصوص ترک پرسپولیس با وضع موجود داد تا حالا رسول پناه به فکر برگزاری نشست با سرمربی و سرپرست تیم برای حل مشکلات باشد.
بازیکنان پرسپولیس که حدود ۷۵ درصد از قراردادهای فصل جاری خود به همراه پاداش بردهای اخیر خودرا تمام و کمال از باشگاه دریافت کرده اند نسبت به برخی صورتحساب های مالی که توسط باشگاه پرسپولیس برای آنها در نظر گرفته شده است ناراحت هستند که این مساله را با یحیی گل محمدی در بین گذاشتند. او نیز در مصاحبه ای تند، مشکلات را بازگو کرد.
این در حالی است که پرسپولیس با ۵۳ امتیاز در بالای جدول حضور دارد و اختلاف ۱۲ امتیازی اش با سپاهان در رده دوم سبب شده تا شانس اول قهرمانی به حساب بیاید اما اوضاع مدیریتی این باشگاه همچنان آشفته است و کسی از جمع بازیکنان و کادرفنی از وضع موجود راضی نیست.

1399/04/18
14:21:10
5.0 / 5
2169
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری