درودگر:

سازمان لیگ نمی تواند درباره ادامه یا لغو لیگ برتر تصمیم بگیرد

سازمان لیگ نمی تواند درباره ادامه یا لغو لیگ برتر تصمیم بگیرد

عضو هیات رییسه سازمان لیگ می گوید تصمیم درباره برگزاری یا لغو ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال بر عهده سازمان لیگ نیست.به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، صادق درودگر، عضو هیات رییسه سازمان لیگ فوتبال اظهار نمود: برگزاری مسابقات در رشته های مختلف ورزشی در اختیار فدراسیون ها و سازمان های لیگ نیست. ستاد کروناست که تصمیم می گیرد رستوران ها باز شوند، مدرسه ها و دانشگاه ها تعطیل شوند یا بازی ها برگزار گردد یا نشود. همه این ها به دستور نهادهای بالا دستی است و ما هم تابع آنها هستیم. آنها به مسائل اشراف دارند و تصمیمات کلان می گیرند و ما مجری هستیم. به هیچ عنوان به لیگ به خاطر مسائل اقتصادی نگاه نمی نماییم. مسائل اقتصادی و پزشکی و اجتماعی از هم جدا هستند. این ها تصمیماتی است که مسئولانی که زیر نظر آنها کار می نماییم باید اتخاذ و به ما اعلام کنند. ما هم مجری مصوبات ستاد کرونا هستیم.

او در پاسخ به این پرسش که اگر مسابقات لیگ باردیگر لغو شود، از لحاظ اقتصادی چه ضرری به سازمان لیگ وارد می شود؟ اظهار داشت: تا الان هیچ نامه رسمی در خصوص این من ندیده ام. خانم هراتیان هم همین را گفته است. این ها باید نامه رسمی با مستندات به ما بدهند. پس از آن هم باید به پروتکل ستاد کرونا، وزارت بهداشت و فدراسیون پزشکی ورزشی رجوع نماییم. اگر در آن پیشبینی شده بود باید این اتفاق بیفتد، اگر هم نه باز هم تابع تصمیمات پروتکل هستیم. درباره مسائل مالی هم باید بگویم که من هنوز حساب و کتاب نکرده ام.

درودگر افزود: ما تابع سیاست های ستاد کرونا هستیم. آنها اعلام نمودند حتی در شهرهای قرمز هم بازی های برگزار گردد. ناظران هم اعلام نمودند که ۷۵ درصد پروتکل ها رعایت شود. در جهان جایی نیست که همه موارد بهداشتی به صورت ۱۰۰ درصد رعایت شود. تیم روستوف هم به همین مشکل خورد و با تیم دوم بازی کرد. ولی ما دوست داریم ورزشکاران، مربیان، داوران و مدیران مان سلامت باشند. امیدوارم هر تصمیمی که به نفع مردم و جامعه است اتخاذ شود. مسؤلان کلان کشور همه مسائل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی را بررسی می کنند و پس از آن نظر می دهند. ما هم به نظری که به ما اعلام گردد احترام می گذاریم.

او درباره محکومیت دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران هم توضیح داد: من مسئول پاسخگویی به آقای نصر اصفهانی نیستم. نامه ای هم تا الان ندیده ام. من مسئول این کار نیستم و باید از مسئولش سوال کنید.

منبع:

1399/04/14
17:04:27
5.0 / 5
2654
تگهای خبر: بازی , بهداشت , پزشك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری