آذری:

50 درصد راه مانده است

50 درصد راه مانده است

به گزارش بازی فوتبال خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اظهار داشت: هم اكنون تیم داری باشگاه فولاد در فوتبال بانوان مطرح نیست و تمركزمان فقط روی هشت بازی باقی مانده از لیگ برتر است.


سعید آذری در گفتگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که آیا مطرح شدن تیم داری باشگاه فولاد در فصل آینده لیگ برتر فوتبال بانوان صحت دارد؟ اظهار نمود: چنین چیزی فعلا حقیقت ندارد و من انتشار چنین خبرهایی را در فضای مجازی تکذیب می کنم. فعلا تمرکز ما روی هشت بازی باقی مانده لیگ برتر آقایان است و ان شاءالله یک موفقیت کسب نماییم.
تیم داری فولاد در فوتبال بانوان مطرح نیست
وی در پاسخ به این سوال که حتی گفته می شود سرمربی تیم بانوان فولاد انتخاب شده است؟ اظهار داشت: خیر این مورد درست نیست. هم اکنون تیم داری باشگاه فولاد در بخش بانوان مطرح نیست و هر حرکتی در باشگاه های کل کشور تا مصوبه هیات مدیره نشود و از راه سایت رسمی باشگاه اعلام نشود، حقیقت ندارد.
وی همینطور در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه فولاد در کل قصد تیم داری در لیگ برتر فوتبال بانوان را دارد؟ اظهار داشت: به هر حال فعلاً تمام تمرکز روی بازی های پیش رو است و این که سیاست های باشگاه در آینده به چه شکلی خواهد شد، ان شاءالله باید اجازه دهید یکی دو بازی دیگر از لیگ برتر آقایان صورت گیرد تا ببینیم وضعیت به چه صورت خواهد شد.
فولاد قابلیت کار در چند رشته را دارد
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تصریح کرد: باشگاه فولاد پتانسیل و قابلیت افزایش تعداد رشته های ورزشی تحت پوشش خویش را دارد و باید ببینیم در مجموع چه تصمیمات کلانی در آینده گرفته می شود و ان شاءالله اگر وقتی بود و موافقتی صورت گرفت می توانیم در رشته هایی که خوزستان خاستگاه آنها است، با موافقت هیات مدیره وارد کار شویم.

وی در ادامه درباره عملکرد تیم فوتبال فولاد خوزستان بعد از ۲ برد متوالی اخیر هم اظهار داشت: شرایط این روزهای تیم فولاد مستلزم تلاشهای زیادی بوده که صورت گرفته است و این تلاش ها حاصل یک کار گروهی هماهنگ و با یک وظیفه مشخص برای هر فردی است که تعیین کرده ایم و همه در مجموعه باشگاه فولاد همان کاری را انجام می دهند که وظیفه شان است.
تصمیم گیری ها در چارچوب کار گروهی است
وی اضافه کرد: در بعضی سازمان ها مشاهده می شود که نفر اول آن سازمان برخلاف آقای محمدی، مدیرعامل شرکت فولاد می خواهد در تمام تصمیمات باشگاه دخالت کند اما این مهم از جانب آقای محمدی در باشگاه فولاد وجود ندارد و او کار را به هیات مدیره باشگاه فولاد واگذار کرده است و هیات مدیره هم کار را به خوبی انجام می دهد. البته ما به صورت مرتب از نقطه نظرات آقای محمدی که اتفاقاً خود هم در گذشته یک فوتبالیست بوده است، استفاده می نماییم ولی تمام تصمیم گیری ها در چارچوب یک کار گروهی است و خدا را از این بابت شکر می کنم.
۵۰ درصد راه مانده است
آذری عنوان کرد: امروز فولاد به جایگاهی رسید که تا این لحظه استحقاق آنرا دارد. برای رسیدن به این جایگاه همه فوق العاده زحمت کشیدیم و شرایط سختی را پشت سر گذراندیم اما هنوز هم اتفاق خاصی برای فولاد رقم نخورده است. من معتقدم فعلاً ۵۰ درصد راه را پشت سر گذاشته ایم و ۵۰ درصد دیگر، هشت بازی باقی مانده است. هشت بازی باقی مانده، حکم هشت بازی حیثیتی را برای ما دارد و تلاش می نماییم کار را به خوبی انجام دهیم.
اساسی ترین مشکل لیگ برتر، کرونا است
وی درباره نگرانی هایی که هم اکنون برای این تیم وجود دارد، اظهار داشت: اساسی ترین مشکل همه تیم های لیگ برتری، کرونا است. من خیلی خیلی برای تمام تیم ها نگران هستم. چونکه تیم ها به سفر می روند و در حین بازی هم بازیکنان جنگ های من تو من دارند. امیدوارم تیم ها از این مورد صدمه ای نبینند.
آذری افزود: دومین نگرانی من این است که دما در خوزستان به سمت ۵۰ درجه رفتن است و این جای نگرانی است. فکر می کنم یکی از دلایلی که سبب شد ما در دو بازی قبلی مان به پیروزی برسیم این بود که بازیکنان مان در حال وفق شدن با آب وهوای اهواز هستند. ما علاوه بر اردوی تهران، ۲۰ روز هم در اهواز تمرین کردیم اما در مجموع امیدوارم گرما ما را اذیت نکند.
دلیلی ندارد وارد حواشی شویم
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره مدیریت تیم برای دوری از حواشی هم اظهار داشت: ما بازی اصلی مان را در زمین انجام می دهیم و وارد حواشی پس از بازی نمی شویم. حتی امکان دارد در بعضی بازی ها حواشی بر متن کار بچربد ولی ما نباید اجازه دهیم وارد چنین بحران هایی شویم. بخصوص وقتی بازی را هم برده ایم و دلیلی ندارد وارد این قضیه شویم. خوشبختانه آقای نکونام و بازیکنان مان هوشیار هستند و تمام تمرکزمان روی بازی درون زمین و انجام تعهدات مان است.
وی درباره نزدیک شدن فولاد به سهمیه آسیایی هم اظهار داشت: تمام تلاش مان را می نماییم. از روز اول هم برای بهتر بودن تلاش داشته ایم و این هدف اصلی ما است. از روز اول هم که به فولاد آمدم، گفتم فولاد یک تیم معمولی است اما تلاش می نماییم روز به روز بهتر شود که خدا را شکر ۲۲ پله را پیش آمده ایم و باز هم تاکید می نماییم، ۵۰ درصد باقی مانده راه، هشت بازی پیش رو است.
منبع:

1399/04/11
16:17:27
5.0 / 5
2402
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , پیروزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری