در گزارش بازی فوتبال عنوان شد؛

مهلت شاهین به كریستوویچ برای بازگشت تا پیش از بازی با پرسپولیس

مهلت شاهین به كریستوویچ برای بازگشت تا پیش از بازی با پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: بیش از اندازه نمی توانیم برای بازگشت میشو كریستوویچ وقت كُشی نماییم و فقط تا پس از بازی با نفت مسجدسلیمان صبر خواهیم كرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در نخستین دیدار خود پس از شیوع کرونا روز یکشنبه آینده در خانه خود میزبان تیم نفت مسجد سلیمان است.
مهمترین دغدغه تیم شاهین عدم بازگشت میشو کریستوویچ سرمربی این تیم است که به خاطر نگرانی از مبتلا شدن به ویروس کرونا از بازگشت به ایران خودداری می کند. این در شرایطی است که شاهین یک هفته پس از بازی با نفت، باید با پرسپولیس دیدار کند.
سعید مسیگر مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین مذاکرات این باشگاه با میشو اظهار داشت: ما دو شب قبل با میشو صحبت کردیم. او می گوید دوست دارد به ایران بیاید ولی ما هم نمی توانیم بیش از اندازه وقت کشی نماییم. تا الان بحث نیامدن میشو نیست و او فقط نگران است که به ویروس مبتلا شود. باید تکلیف میشو تا پس از بازی با نفت مسجد سلیمان (قبل از بازی با پرسپولیس) مشخص شود.
مسیگر افزود: یک درصد امکان دارد میشو برنگردد که در این صورت تیم ما لطمه می خورد. باید راهکار دیگری داشته باشیم و کادر فنی را تقویت نماییم.
مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر درباره اینکه قرار بود «شپاروویچ» دستیار میشو به ایران برگردد، خاطرنشان کرد: ایشان هم نیامده است. همانطور که گفتم تا پس از بازی با نفت مسجد سلیمان تکلیف مشخص می شود که آیا سرمربی و مربی ما می آیند یا نه. اگر زمان را بکُشیم دیگر به درد نمی خورد.
مسیگر در انتها در مورد زمان بازگشت دو بازیکن اوکراینی شاهین هم اظهار داشت: مشکل این دو بازیکن حل شده و روز دهم یا یازدهم تیرماه با پرواز مستقیم به ایران بر می گردند.

1399/04/06
16:05:24
5.0 / 5
2479
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری