پایان كار رادولوویچ در اصفهان؛

فردا تصمیم گیری برای انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن

فردا تصمیم گیری برای انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن

جلسه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن فردا برگزار و درباره سرمربی جدید تیم فوتبال این باشگاه تصمیم گیری خواهد شد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، اظهارات هفته گذشته «میودراگ رادولوویچ» سرمربی مونته نگرویی را باید آخر کار وی در تیم فوتبال ذوب آهن تلقی نمود. این مربی عنوان کرده بود که به خاطر انتشار کرونا به ایران بازنمی گردد و تضمینی نیست که پس از حضور در ایران کرونا نگیرد.
رادولوویچ دیماه ۱۳۹۸ به جای علیرضا منصوریان هدایت تیم ذوب آهن را بر عهده گرفت ولی فعالیتش در این تیم به دو ماه هم نکشید چون که به خاطر کرونا لیگ برتر تعطیل و این مربی عازم مونته نگرو شد.
باوجود اینکه رادولوویچ برای بازگشت تعهد کتبی داده بود اما او تعهد خویش را نادیده گرفت و باوجود تهیه بلیت پرواز به سمت ایران، شفاف اعلام نمود قصد بازگشت ندارد.
احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب آهن هم هفته گذشته به خبرنگار مهر گفته بود که رادولوویچ دنبال بهانه جویی است. حتی مجتبی فریدونی عضو هیات مدیره ذوب آهن هم رادولوویچ را یک مربی «بزدل» و «دروغگو» خطاب کرد که باوجود گرفتن بخشی از مبلغ قراردادش، حاضر به بازگشت نیست.
با تمام این تفاسیر، لیگ برتر فوتبال از چهارشنبه این هفته از سر گرفته می شود و فرصت زیادی برای تیم ذوب آهن باقی نمانده است. مسؤلان این باشگاه قصد داشتند امروز جلسه هیات مدیره را برای تعیین تکلیف کادر فنی و انتخاب سرمربی برگزار کنند ولی ظاهراً این جلسه به فردا موکول شده است.
قرار است در این جلسه برای انتخاب سرمربی جدید تصمیم گیری شود. این احتمال هم وجود دارد که دستیاران ایرانی رادولوویچ همچون صلصالی و استکی به صورت مشترک کار را تا آخر فصل پیش ببرند.


منبع:

1399/03/31
15:28:26
5.0 / 5
2377
تگهای خبر: باشگاه , تیم , سرمربی , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری