مدیرعامل باشگاه شاهین:

میشو دنبال بهانه نیست

میشو دنبال بهانه نیست

به گزارش بازی فوتبال مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: میشو كریستوویچ دنبال بهانه نیست و یكی دو روز دیگر برای اتمام كارش در شاهین، به ایران بر می گردد.سعید مسیگر در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد تداوم بلاتکلیفی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر با عدم بازگشت سرمربی این تیم اظهار داشت: من شب گذشته با میشو کریستوویچ صحبت کردم و مقرر است ظهر امروز هم با یکدیگر گفتگو نماییم. او یکی، دو روز دیگر به ایران بازمی گردد. پسر میشو پزشک است و اجازه نمی دهد پدرش به ایران بیاید. ضمن اینکه عده ای از داخل کشور اطلاعات غلط درباره کرونا به میشو داده اند و خانواده اش نگران هستند که در ایران گرفتار ویروس کرونا شود.
وی افزود: میشو راغب است که به ایران بازگردد و به خاطر نیامدنش کلافه است. مشکل، فقط کرونا است. ما به تمام تعهداتمان سر موقع عمل کرده ایم و اصلاً بحث مالی با این مربی نداریم.
مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در پاسخ به این سوال که آیا برای بازگشت سرمربی این تیم بلیت تهیه شده است؟ اظهار نمود: تمام کارهای نامه نگاری انجام شده است. فقط منتظریم میشو اعلام نماید دقیقاً چه روزی می آید تا سریع برایش بلیت بگیریم.
مسیگر درباره اینکه به نظر می آید میشو دنبال بهانه ای برای نیامدن است، تصریح کرد: شخصیت میشو اصلاً این طور نیست که بخواهد بیماری را بهانه کند. او کاری را آغاز کرده و دنبال به پایان رساندن مأموریت و کار نیمه تمامش در شاهین است. او می خواهد کارش را تمام کند و به سرانجام برساند.
مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری در انتها اظهار داشت: تیم ما هم اکنون در اردوی شهریار است. فیلم تمام تمرینات برای میشو ارسال می شود و وی در جریان کامل برنامه های تیم قرار دارد. خوشبختانه در دو مرحله تست کرونایی که از بازیکنان گرفتیم هیچ نمونه مثبت نداشته ایم.


منبع:

1399/03/23
19:46:00
5.0 / 5
2454
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری