خبرنگار اسپانیایی ؛

توافق بازیكن تیم ملی فوتسال ایران با بنفیكا پرتغال

توافق بازیكن تیم ملی فوتسال ایران با بنفیكا پرتغال

بازی فوتبال: با بیان یك خبرنگار اسپانیایی، كار حضور حسین طیبی بازیكن تیم ملی فوتسال ایران در تیم بنفیكا پرتغال تمام شده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، حسین طیبی بازیکن تیم ملی فوتسال ایران چند هفته پیش به صورت رسمی از تیم غیرت قزاقستان جدا شد و در طول این مدت خبرهایی از پیشنهاد باشگاه های بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون پرتغال و ال پوزو اسپانیا به این ملی پوش کشورمان انتشار یافته بود.
خبرنگار مهر برای پیگیری این مساله با «گوستاوو مونانا» خبرنگار و مفسر اسپانیایی که خبرهای فوتسال اروپا را پوشش می دهد، گفتگویی را انجام داد.
مونانا درباب تیم آینده حسین طیبی، اظهار داشت: طیبی فصل بعد در بنفیکا پرتغال بازی می کند. کار انتقال این بازیکن به بنفیکا بیش از یک ماه است که به انتها رسیده.
این خبرنگار اسپانیایی با تاکید بر اطمینانش از صحت خبر خود، از اظهار نظر درباب مبلغ قرارداد این بازیکن خودداری کرد.

گوستاوو مونانا
مونانا با تمجید از توانایی های حسین طیبی اشاره کرد: فکر می کنم بنفیکا شانس درستی را به طیبی داده است. تابستان گذشته تعداد زیادی از باشگاه های اسپانیایی می توانستند با این بازیکن قراداد امضا کنند اما ریسک نکردند. به نظرم کار آنها اشتباه بود.
وی اضافه کرد: طیبی برنده متولد شده است و بازیکنی است که می تواند تفاوت ها را رقم بزند. او یک عصر و دوره جدید را در بنفیکا ثبت خواهدنمود.
خبرنگار اسپانیایی در ادامه به دیگر خریدهای تیم بنفیکا اشاره نمود و اظهار داشت: نیلسون از تیم براگا، آرتور بازیکن برزیلی از بارسلونا و سیشخالا از گازپروم روسیه بازیکنانی هستند که با بنفیکا قرارداد بسته اند. ژوئل روخا سرمربی بنفیکا تیم فوق العاده ای را برای جبران بازیکنان جدا شده ساخته است.


منبع:

1399/03/21
11:48:46
5.0 / 5
2328
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری