شاه علیدوست:

نمی خواهیم فوتبال تعطیل شود

نمی خواهیم فوتبال تعطیل شود

بازی فوتبال: كاپیتان تیم فوتبال سایپا می گوید تیمش پروتكل های بهداشتی را به خوبی رعایت كرده است.


روزبه شاه علیدوست در گفت و گو با ایسنا درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال سایپا اظهار نمود: پس از این که تست های مربوط به کرونا را دادیم، تمرینات خودمان را پیگیری کردیم و چند روزی هم در کردان اردویی برگزار کردیم و در طول این مدت یک دیدار تدارکاتی با پرسپولیس برگزار کردیم و الان وضعیت خوبی داریم. در دوران تعطیلات تمریناتی به صورت اختصاصی در منزل داشتیم اما همه می دانند که تمرینات گروهی شرایط متفاوتی دارد.
او درباره مثبت شدن تست کرونای یکی از بازیکنان این تیم هم اظهار داشت: زمانی که تست دادیم هنوز به صورت گروهی تمرینی برگزار نکرده بودیم. وقتی تست یکی از بازیکنان مثبت شد، آن فرد از تیم جدا شد و افرادی که با وی در ارتباط بودند نیز چند روزی به تمرین نیامدند وچند روز بعد مجدد تست دادند و وقتی جواب تست منفی شد، به تمرین آمدند.
شاه علیدوست درباره شروع لیگ برتر هم اظهار داشت: ما بعنوان فوتبالیست اگر حرفی می زنیم نمی خواهیم خودمان را از جامعه جدا نماییم. پدرمن کارمند است و ما به خوبی می دانیم همه در خطر هستند. با این وجود نظر من این بود در بعضی شغل ها می توان با بهره گیری از ابزاری مثل ماسک، خطر را کم تر کرد اما در فوتبال نه می توان از ماسک بهره برد و نه امکان اجرای فاصله فیزیکی وجود دارد. وقتی تیم حریف کرنر می زند هیچ فوتبالیستی نمی تواند فاصله فیزیکی را رعایت کند. البته شغل ما فوتبال است و دوست نداریم فوتبال تعطیل بشود. ما می گوییم تصمیمی گرفته شود که هم کسی متضرر نشود و هم خانواده ما در خطر نباشند. من بعنوان بازیکن نگران خودم نیستم؛ اما نگران سلامتی خانواده هستم.
وی درباره پروتکل های بهداشتی فوتبال هم اظهار داشت: تیم ما تاکنون پروتکل های بهداشتی را اجرایی کرده است و در این چند روزی دوبار تست کرونا داده ایم. البته این که گفته می شود بازیکنان در پرواز با فاصله بنشیند، فکر می کنم هزینه های باشگاه را زیاد می کند. البته نکته ای هم وجود دارد. یکی از بازی های ما باید در اهواز اجرا شود و می گویند وضعیت این شهر قرمز است. اگر قرار باشد در این شهربازی نکنیم حق میزبانی فولاد را گرفته ایم. به نظرم باید دراین زمینه تصمیم خوبی اتخاذ شود.
کاپیتان تیم فوتبال سایپا در آخر اظهار داشت: تیم ما جوان است و تاکنون هم عملکرد خوبی داشته است. ابراهیم صادقی هم شجاعت به خرج داده در این شرایط مسئولیت پذیرفت و تیم جوانی برای امسال آماده کرد. ما جوانان خوبی داریم که در تیم ملی امید هستند. ما یکی از تیم هایی هستیم از نظر داوری متضرر شدیم البته خودمان هم اشتباهاتی داشتیم. باید اهتمام نماییم در بازی های آینده نتایج مطلوب را بگیریم و شرایط خوبی در جدول داشته باشیم.
منبع:

1399/03/19
23:29:41
5.0 / 5
2528
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری