بیانیه باشگاه فولاد درباره محرومیت از ۳ پنجره نقل و انتقالاتی

بیانیه باشگاه فولاد درباره محرومیت از ۳ پنجره نقل و انتقالاتی

بازی فوتبال: باشگاه فولادخوزستان درباره آرای صادره فیفا و مسدود شدن سه پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه اطلاعیه ای صادر كرد.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، باشگاه فولاد خوزستان بعد از بسته شدن پنجره نقل و انقالاتی این تیم اطلاعیه ای صادر کرد که متن این بیانیه به صورت زیر است.
باشگاه فولاد خوزستان برای شفاف سازی و تنویر اذهان عمومی درباب فرآیند قضایی پرونده دو بازیکن برزیلی خود و آرای صادره از طرف اتاق حل اختلاف فیفا در خصوص بسته شدن سه پنجره نقل و انتقالات این باشگاه، به اطلاع می رساند:
در پرونده بازیکن Vinicius Silva Soares، وکلای بازیکن در مکاتبات خود با باشگاه فولادخوزستان، درخواست مبلغ ۳۳۰.۰۰۰ (سیصد و سی هزار دلار) بابت مبلغ قرارداد و غرامت از باشگاه فولاد داشتند که پس از ارجاع پرونده به اتاق حل اختلاف فیفا، با دفاعیات صورت گرفته، در نهایت این باشگاه به پرداخت مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ (یکصدو پنجاه هزار دلار) که فقط اصل مبلغ قرارداد به انضمام هزینه دیرکرد است محکوم شد.
در پرونده بازیکن Vinicius Lopes Laurindo، وکلای بازیکن در مکاتبات خود با باشگاه فولادخوزستان، درخواست مبلغ ۷۵۰.۰۰۰ (هفتصد و پنجاه هزار دلار) بابت مبلغ قرارداد و غرامت از باشگاه فولاد داشتند که پس از ارجاع پرونده به اتاق حل اختلاف فیفا، با دفاعیات صورت گرفته، در نهایت این باشگاه به پرداخت مبلغ ۸۰.۰۰۰ (هشتاد هزار دلار) که فقط قسمتی از اصل مبلغ قرارداد به انضمام هزینه دیرکرد است، محکوم گردید.

در ضمن در آرای صادره از طرف فیفا قید شده که پس از پرداخت مبالغ فوق، محرومیت ثبت قرارداد جدید (پنجره نقل و انتقالات) بازیکنان باشگاه فولاد خوزستان برداشته خواهد شد.
در تصاویر پیوست متن درخواست وکلای بازیکنان از باشگاه فولاد خوزستان نیز آورده شده است. در مجموع از درخواست ۱.۰۸۰.۰۰۰(یک میلیون و هشتاد هزار دلاری) وکلای بازیکنان، باشگاه فولاد خوزستان به پرداخت مبلغ ۲۳۰ هزار (دویست و سی هزار دلار) که فقط قسمتی از اصل مبلغ قرارداد بازیکنان با باشگاه فولاد بوده است به انضمام هزینه دیرکرد محکوم شده است و این باشگاه در حال آماده سازی مراحل پرداخت مبالغ به بازیکنان و بازشدن پنجره نقل و انتقالاتی خود است.
منبع:

1399/03/18
21:54:09
5.0 / 5
2539
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری