خلیل زاده:

وریا پول نگرفته بود اما رسید پرداخت داده بود

وریا پول نگرفته بود اما رسید پرداخت داده بود

به گزارش بازی فوتبال رئیس هیأت مدیره استقلال می گوید، منظور مدیرعامل این تیم در مصاحبه های اخیرش، او نبوده و به خاطر نداشتن اطلاع كافی از متمم قرارداد با كارگزار این باشگاه، آن حرف ها را زده است.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیات مدیره استقلال درباره صحبت های مدیرعامل استقلال در خصوص این که افرادی در این باشگاه هستند که مانع از درآمدزایی می شوند، اظهار داشت: من با سعادتمند صحبت کردم و به او گفتم اگر منظورت من هستم بگو و او هم در جلسه غروب ۱۲ خرداد اعلام نمود که منظورش من نیستم.
وی افزود: اتفاقی که برای دو شرکت کارگزار افتاده این است که شرکت آریابرتر ادعا دارد که باشگاه شرکت کارگزار را به شرکتی دیگر واگذار کرده اما این مورد مانع از درآمدزایی باشگاه نشده است. ایشان متوجه متمم قرارداد نبودند. حالا قرارداد با کارگزار جدید بسته شده و حدود ۱۲ میلیارد هم به باشگاه داده شده است. شرکت آریابرتر دو قرارداد با باشگاه استقلال داشت که یکی به صورت کارگزار و شراکت در درآمد بود و دیگری قراردادی قرض الحسنه که از خرداد سال گذشته تا اسفند به باشگاه پول پرداخت کردند.
خلیل زاده درباره همکاری با سعادتمند اظهار داشت: ما اختلاف سلیقه داریم و بحث هم می نماییم اما با هم همکاری داریم و تلاش کردیم هر کاری را که آغاز کرده ایم به اتمام برسانیم. در جلسه عصر روز گذشته با ایشان صحبت کردیم و به من اظهار داشت که منظورش از آن مصاحبه من نبودم و قرار شده امروز جلسه ای را با حضور سعادتمند، شرکت کارگزار جدید و آریابرتر برگزار نماییم.
او در پاسخ به اظهارات وریا غفوری در برنامه تلوزیونی «فوتبال برتر»، اظهار داشت: وریا در زمان فتحی قراردادی با باشگاه بسته بود که ۵۵۹ میلیون آن در قرارداد نیامده بود اما او رسید پرداختش را به باشگاه داده بود؛ در حالیکه این پول به او پرداخت نشده بود. من متوجه این قضیه شدم و جلسه ای را با او برگزار کردیم و گفتیم طبق رسید نباید پولی به غفوری پرداخت نماییم اما این حقش را خواهیم داد. این امر با حضور ایران در جام ملت ها همزمان شد و بعد از بازگشت، استقلال باید بلافاصله به قطر می رفت تا بازی خویش را انجام دهد که وریا در فرودگاه به مجیدی اعلام نمود تا پول او را ندهیم، با تیم به قطر نمی رود. بعد از آن من دو بار با مجیدی و سپس با کریمی و موسوی که آن زمان عضو هیأت مدیره بود، صحبت کردم و وریا راضی شد بعد از بازگشت به ایران پولش را دریافت کند. در جلسه بعدی ما با این بازیکن، ما چکی را که از شرکت آریا برتر گرفته بودیم، به وریا دادیم اما موعد وصول آن چک، من از سرپرستی باشگاه رفته بودم و مسئولیت پاس کردن آن به عهده فتح الله زاده بود. متأسفانه چک پاس نشد و من به فتح الله زاده و منزوی گفتم که به وریا اطلاع دهند تا خرداد تحمل کند تا باشگاه پولش را پرداخت کند و دروغی در کار نبوده است.1399/03/13
13:45:05
5.0 / 5
2417
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری