آذری:

ایرادهای فیفا به اساس نامه فدراسیون بیش از ۸۰ مورد است

ایرادهای فیفا به اساس نامه فدراسیون بیش از ۸۰ مورد است

بازی فوتبال: مدیرعامل فولاد خوزستان با اشاره به نامه اخیر فیفا به فدراسیون فوتبال می گوید ایرادهای فیفا به اساس نامه این فدراسیون بیش از 80 مورد است.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا، سعید آذری، مدیرعامل فولاد خوزستان و عضو مجمع فدراسیون فوتبال درباره ایرادهای فیفا به پیش نویس اساس نامه این فدراسیون که گفته می شود در حدود ۸۰ مورد است، اظهار داشت: ایرادها بیش از ۸۰ مورد است. من بعنوان یک فرد بیسواد در تاریخ ۲۹ بهمن توانستم ۳۰ ایراد را از اساس نامه پیدا کنم اما اعضای کمیته حقوقی فیفا که در کارشان خبره و تیزبین هستند، بیش از ۸۰ مورد را پیدا کردند.
او با اشاره به ایراد اساسی فیفا به پیش نویس اساس نامه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: فیفا روی ماهیت بندهای اصلاح شده حساسیت دارد. از طرفی در ماده هشت به رفتار متقابل سازمان ها و اعضا با فیفا اشاره شده و فیفا احساس بی احترامی می کند.
آذری افزود: برای فیفا سوال شده که چرا فدراسیون فوتبال اساس نامه اصلاح شده در آگوست ۲۰۱۹ با حضور نمایندگان فیفا، AFC و فدراسیون فوتبال را بعنوان پیش نویس ارسال نکرده و باردیگر مبادرت به اصلاح اساس نامه کرده است. الان دعوا سر این مساله است.
مدیرعامل فولاد خوزستان در برنامه «تهران ورزشی» از رادیو تهران با بیان این که بازی این تیم با استقلال در خوزستان برگزار خواهد شد: ما بیستم خرداد به خوزستان می رویم تا همه بدانند در این استان هستیم و شرایط برابر برای همه یکسان است. امروز هم خدمت استاندار خوزستان هستم تا وضعیت استان را از نظر شیوع ویروس کرونا و شرایط میزبانی بررسی نماییم. ما هم دوست داریم فوتبال اجرا شود اما نمی خواهیم بهای سنگینی بدهیم.
وی هم چنین به علاقه مردم برای برگزاری لیگ اشاره نمود و اظهار داشت: همه مردم فوتبال می خواهند اما باید ببینیم مسئولان به چه شکلی این ۱۰ هفته باقی مانده را برگزار می کنند. هم اکنون تیم ما در وضعیت مطلوبی قرار دارد و دومین مرحله تست بازیکنان و مربیان منفی بود. فعلا در تهران به سر می بریم و به سبب گرمای هوا، اردوی ما در پایتخت تمدید گردید.
آذری با اشاره به قاطعیت نداشتن برخی نهادهای فوتبالی اظهار داشت: در مدت زمان اخیر همه فوتبالی ها با هم درگیر شدند. مربی، بازیکن، مدیر و هوادار به صورت هم پنجه می کشند چون متولیان فوتبال نمی توانند تصمیم گیری کنند. اوج کار سازمان لیگ در چند وقت اخیر این بوده که به فرودگاه ها نامه بزند تا برای تردد از CIP به ما تخفیف بدهند.
منبع:

1399/03/11
13:43:45
5.0 / 5
2377
تگهای خبر: بازی , بازیكن , برنامه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری