دو پیشنهاد نهایی AFC برای ادامه لیگ قهرمانان آسیا

دو پیشنهاد نهایی AFC برای ادامه لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش بازی فوتبال كنفدراسیون فوتبال آسیا دو پیشنهاد نهایی به فدراسیون های فوتبال در غرب آسیا برای ادامه لیگ قهرمانان آسیا داده كه باید از بین آنها یكی انتخاب گردد.


به گزارش بازی فوتبال به نقل از ایسنا و به نقل از استاد الدوحه، مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا پس از برگزاری هفته دوم به خاطر ویروس کرونا تعطیل شد و تابحال هیچ دیداری برگزار نشده است. از ماه مارس قبل تابحال فوتبال در آسیا تعطیل شده با این وجود کنفدراسیون فوتبال آسیا اصرار دارد که لیگ قهرمانان آسیا و لیگ های محلی برگزار شوند.
منصور الانصاری دبیر کل فدراسیون فوتبال قطر از جلسه نهایی AFC با حضور فدراسیون های فوتبال غرب آسیا برای مشخص کردن برنامه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اطلاع داد که مقرر است این جلسه روز چهارشنبه سوم ماه ژوئن (۱۴ خرداد) از راه ویدئو کنفرانس برگزار گردد.
طبق اعلام این مقام قطری کنفدراسیون فوتبال آسیا دو پیشنهاد نهایی برای ادامه فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا داده است.
پیشنهاد نخست: بازی ها به صورت "سیستم تجمعی" یعنی تک بازی و به میزبانی یک و یا دو کشور برگزار گردد تا جایی که چهار بازی باقیمانده مرحله گروهی بعلاوه مرحله یک هشتم نهایی با این روش برگزار گردد و از مرحله یک چهارم طبق روال قبل یعنی به صورت رفت و برگشت و به میزبانی تیم های شرکت کننده برگزار گردد.
دیدار فینال طبق این روش در ۲۲ نوامبر در غرب و ۲۸ نوامبر در شرق برگزار می شود.
پیشنهاد دوم: چهار بازی باقیمانده از مرحله گروهی طبق روال قبل یعنی به صورت میزبانی هر تیم برگزار گردد اما بازی ها حذفی به صورت تک بازی برگزار گردد تا جایی که در مرحله یک هشتم تیم صدرنشین مرحله گروهی میزبان تک بازی خواهد بود و برای مراحل بعدی هم قرعه کشی خواهد شد.
در هر دو پیشنهاد بازی ها بدون حضور تماشاگر برگزار می شود و مقرر است که در جلسه چهارشنبه از این دو پیشنهاد یکی انتخاب گردد.1399/03/10
22:53:54
5.0 / 5
2917
تگهای خبر: بازی , برنامه , تیم , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری