جلسه محصص و محمدی با مدیر فوتبال پایه AFC

جلسه محصص و محمدی با مدیر فوتبال پایه AFC

به گزارش بازی فوتبال رئیس كمیته جوانان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: برنامه توسعه كمیته جوانان نخبه AFC مورد بررسی قرار گرفت.به گزارش بازی فوتبال به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اکبر محمدی رئیس کمیته جوانان درباب ارتباط ویدئویی با رئیس کمیته جوانان با «لاسلو» مدیر فوتبال پایه AFC اظهار داشت: من به همراه مرتضی محصص، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال امروز ارتباط تصویری را با لاسلو و یکی از اعضای پنل کمیته جوانان برقرار کرده و درباره برنامه توسعه کمیته جوانان نخبه AFC به بررسی و ارزیابی پرداختیم.
وی افزود: وضعیت کشورهایی که در این برنامه اقدام نموده و عضو هستند توسط این کمیته ارزیابی می شود. بر همین مبنا امروز درباب سیستم استعدادیابی، مربیان ملی، استعدادهای موجود در ایران، وضعیت لیگ های پایه، آکادمی های فوتبال ایران، یکسری اطلاعاتی که قبلا توسط کمیته جوانان به AFC داده شده بود، ارزیابی صورت گرفت و در نهایت مسئولین این کمیته جزئیات بیشتری را از ما خواستند تا تصویر کلی و شفاف تری از فوتبال ایران داشته باشند.
وی در ادامه بیان کرد: اطلاعات و وضعیت آکادمی سپاهان را بعنوان آکادمی نمونه در فوتبال کشور معرفی کردیم تا کمیته جوانان کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسات آینده به صورت مستقیم با این آکادمی ارتباط گرفته و اطلاعات مورد نیاز خودرا تکمیل کند.
رئیس کمیته جوانان اظهار داشت: برای AFC مهمست که مسیر پیشرفت و نقشه راه فوتبال پایه ایران به چه شکل است. در واقع استعداد ها چطور کشف می شوند و پرورش می بیند، توسعه رده های سنی و ارتباط آنها به چه صورت است. محصولات آکادمی باشگاه ها آیا در همان باشگاه استفاده می شوند یا خیر، ارتباط با خانواده ها بوسیله آکادمی و چارت سازماندهی آکادمی ها به چه صورت است. در واقع این موارد بطور کامل از طرف AFC بررسی می شود.
وی در آخر اظهار داشت: برنامه ۱۵۰ صفحه ای را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده ایم و در ماه آینده باردیگر ارتباط ویدئویی خواهیم گرفت تا بعد از مطالعات AFC اگر سئوالی بود یا برنامه جدیدی باید به مرحله اجرا در آید، آن را بررسی و انجام دهیم.


منبع:

1399/03/08
23:24:58
5.0 / 5
2549
تگهای خبر: باشگاه , برنامه , پیشرفت , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری