رضاییان:

تیم های نفتی صورت خویش را با سیلی سرخ نگه داشتند

تیم های نفتی صورت خویش را با سیلی سرخ نگه داشتند

بازی فوتبال: معاون ورزشی صنعت نفت آبادان می گوید هزینه ها برای باشگاه ها بسیار سنگین است و حتی فضایی برای نفس كشیدن وجود ندارد.مسعود رضاییان در گفتگو با ایسنا درباره شرایط نابسامان تیم های نفتی اظهار نمود: تیم های نفتی محدودیت زیادی دارند. هرچند منع هزینه کردن دولت در ورزش قانونی می باشد. این قانون دولت را پشتیبانی از باشگاهی نمی دانم و در آینده گریبان سه تیم نفتی را خواهد گرفت. فکر می کنم در آینده این قانون گسترش پیدا کند و خارج از فوتبال در بسکتبال و رشته های دیگر هم اعمال خواهد شد. شرکت های نفتی فعالیتهای وسیعی دارند و می توانند حامی خیلی خوبی باشند. کسی نمی تواند آینده تیم های نفتی چه خواهد شد و همان بلایی که به سر نفت تهران آمد سر تیم های دیگر هم می آید یا خیر.

او افزود: البته آن تیم هوادار زیادی نداشت که به این صورت درآمد. هم نفت آبادان، هم نفت مسجدسلیمان و هم پارس جنوبی جم تیم های پرهواداری هستند و شاید تعداد هوادار دیدارهای رسمی دیگر تیم ها با تعداد هوادار این سه تیم در تمرینات برابر نباشد. تنها سرگرمی مردم این شهرها همین تیم ها است چون که نه اشتغالی برای شان وجود دارد و نه امکاناتی دارند. تیم های جنوبی در این شرایط موجود با هوای گرم و بحران کرونا مجبورند خارج از استان اردو بزنند. با عنایت به همه این مشکلات واقعا این تیم ها صورت خویش را با سیلی سرخ نگه داشتند. برای برگزاری یک اردو باشگاه ها هزینه های زیادی باید متقبل شوند.

رضاییان با بیان این که باید در هر فصل چهار میلیارد برای تیم های نفتی در نظر بگیرند، عنوان کرد: هزینه های استادیوم، بلیط های هواپیما و موارد دیگری وجود دارد که باشگاه ها باید آنها را تأمین کنند. حتی رقم آزمایش تست کرونا هم نزدیک به یک میلیارد است که رقم زیادی است و فضایی برای نفس کشیدن هم وجود ندارد. سازمان لیگ تشخیص داد تمرینات شروع شود اما ستاد مبارزه با کرونا در هر شهر هم باید اجازه تمرینات را صادر کند و مثلا در آبادان این ستاد اجازه تمرین نمی دهد.

او افزود: ما مجبوریم به استان دیگری سفر نماییم و اردو بزنیم که این هم بسیار هزینه بر است و این برای بعضی باشگاه ها مشکل ساز است. مجلس پیش از این که آن قانون را تصویب کرد باید منابع باشگاه ها را هم در نظر می گرفت. بعدها همان نمایندگان آمدند و تلاش کردند تا برای باشگاه ها بودجه بیاورند. نباید تیم های دولتی را رها کنند چون که هیچ حق پخش یا تبلیغاتی به باشگاه های ایرانی تعلق نمی گیرد و باید از نظر مالی باشگاه ها را حمایت کنند.
1399/03/05
13:48:22
5.0 / 5
2868
تگهای خبر: استادیوم , باشگاه , تیم , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری