بررسی در جلسه عصر دوشنبه؛

تدوین پروتكل تعیین تكلیف فوتبال

تدوین پروتكل تعیین تكلیف فوتبال

بازی فوتبال: نمایندگان ستاد مقابله با كرونا در ورزش طی نشستی با معاون وزارت بهداشت، پروتكل تدوین شده برای فوتبال و از سرگیری فعالیت ها در این رشته را ارائه می كنند.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، ستاد مقابله با کرونا در ورزش که همزمان با ستاد مرکزی مبارزه با کرونا و با حضور مشترک نمایندگان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک تشکیل و شروع به کار کرد، با بررسی وضعیت بحران کرونا در شهرهای مختلف پروتکلی ویژه بازگشایی اماکن ورزشی و از سرگیری کارهای ورزشی را تدوین کرده است.
این پروتکل که به صورت عمومی و در برگیرنده تمام رشته هاست، تاییدیه وزارت ورزش را هم گرفته است.
همچنین پروتکلی ویژه فوتبال تدوین شده و دستورالعمل های قابل توجهی برای این رشته و بازگشت به حالت عادی کارهای آنرا مشخص کرده است. این دستورالعمل ها ویژه فوتبال است و برای از سرگیری احتمالی برنامه ها و فعالیت ها در این رشته ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
قرار است در نشستی که میان نمایندگان ستاد مقابله با کرونا در ورزش با ایرج حریرچی معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود، این پروتکل ها ارائه شود تا تاییدیه ستاد مرکزی مقابله با کرونا در کشور را هم بگیرد.
مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی نمایندگان ستاد مقابله با کرونا در ورزش برای این جلسه هستند.
نشست مشترک علی نژاد و خلیلیان با حریرچی عصر امروز دوشنبه انجام می شود.


منبع:

1399/02/22
17:31:07
5.0 / 5
2852
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری