سرپرست باشگاه تراكتور:

چرا بعضی تیم ها دنبال شروع باردیگر لیگ هستند؟

چرا بعضی تیم ها دنبال شروع باردیگر لیگ هستند؟

به گزارش بازی فوتبال سرپرست مدیرعاملی باشگاه تراكتور اظهار داشت: فاجعه ی ابتلای بازیكنان به كرونا در صورت شروع تمرینات تیم ها و ادامه لیگ، نابخشودنی است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، میرمعصوم سهرابی در گفت و گو با سایت باشگاه تراکتور درباب آخرین وضعیت تیم تراکتور اظهار نمود: از همان روز اولی که ستاد مقابله با کرونا، انجام تمرینات ورزشی را پرخطر اعلام کرد، تصمیم به تعطیلی تمریناتمان گرفتیم و تا کنون تمرینات تیممان تعطیل بوده و بازیکنانمان به انجام تمرینات انفرادی می پردازند.
وی اضافه کرد: مربی بدنساز تیم، هر روز بطور مرتب برنامه ای را برای تمرین در منزل در اختیار بازیکنان قرار می دهد تا سطح آمادگی آنان حفظ شود تا در ادامه فوتبالشان گرفتار مشکل نشوند؛ هر چند که باتوجه به تعطیلی نزدیک به دو ماهه ی تمریناتمان، مطمئناً نیاز زیادی برای آماده سازی مجدد بدن بازیکنان است تا به شرایط مطلوب سابق برگردند.
سرپرست باشگاه تراکتور بیان کرد: متولیان امر و آن ارگان و اشخاصی که به ادامه مسابقات لیگ نوزدهم اصرار می ورزند، آیا می دانند که حتی اگر خدایی ناکرده، یک بازیکن لیگ به این ویروس کرونا مبتلا شود، چه فاجعه ای رخ می دهد؟ آیا این مساله را در نظر گرفته اند که به چه قیمتی به دنبال پیگیری لیگ هستند؟
وی افزود: بیشتر بازیکنان و ورزشکاران، با استناد به نظر کارشناسی شده ی کمیته پزشکی فیفا، بر این عقیده اند که در صورتیکه به کرونا مبتلا شوند، عمر فوتبالی شان به انتها خواهد رسید و دیگر قادر به ادامه ورزش حرفه ای نخواهند بود و این بزرگترین ضربه را به فوتبال حرفه ای آن شخص و سرمایه های فوتبال کشور ما خواهد زد و مسئولان مربوطه باید این موارد را در تصمیم گیری های خود لحاظ کنند.
وی اضافه کرد: باید این را در نظر بگیریم که شرایط فوتبال حرفه ای با سایر مشاغل متفاوت است؛ چونکه فوتبال، شغل بازیکنان و منبع درآمد آن هاست و درصورتی که فوتبالیستی گرفتار مشکلی شود، عمر ورزشی اش تمام می شود و دیگر قادر به بازگشت به فوتبال حرفه ای و شغلش نخواهد بود.
سرپرست باشگاه تراکتور اظهار داشت: فوتبالیست ها حق دارند و به دنبال این مساله هستند که در صورت بروز مشکل احتمالی، چه کسی پاسخگوی آخر عمر فوتبالی شان خواهد بود؟ آیا وزارت ورزش پاسخ آنها را خواهد داد یا فدراسیون و یا باشگاه ها و …؟ جان انسان ها بسیار مهم تر از همه چیز است و در اولویت نخست ارزش های انسانی قرار دارد و حتی کمیته پزشکی فیفا نیز اخیراً اعلام نموده که هیچ چیز به اندازه جان انسان ها مهم نیست و فدراسیون ها نباید عجله ای برای شروع تمرینات و ادامه ی مسابقات داشته باشند و این نکته ای است که مطمئناً بطور کامل کارشناسی شده و قابل استناد است. حتی خیلی از لیگ های معتبر در سرتاسر جهان، در حال تعطیل کردن و نیمه تمام گذاشتن لیگ امسال کشورهایشان هستند؛ اما نمی دانم چرا برخی ها مصرانه به دنبال شروع تمرینات و پیگیری مسابقات هستند و به این مساله پافشاری می کنند.
به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، سهرابی در حالی بر لغو مسابقات لیگ تاکید کرده که چند روز پیش حسن آذرنیا سرپرست باشگاه ماشین سازی - که این باشگاه هم همانند تراکتور تحت مالکیت محمدرضا زنوزی است- درباره لزوم تعطیلی مسابقات لیگ صحبت کرده بود!


منبع:

1399/02/14
20:56:42
5.0 / 5
2781
تگهای خبر: بازی , بازیكن , باشگاه , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری