جنگ اسپانسرهای سرخ؛

ورود وزیر ورزش به قرارداد پرسپولیس

ورود وزیر ورزش به قرارداد پرسپولیس

بازی فوتبال: ورود وزیر ورزش به ماجرای فسخ قرارداد باشگاه پرسپولیس با كارگزار اسپانسری این باشگاه اوضاع را پیچیده تر از قبل كرده است.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، وزیر ورزش و جوانان روز سه شنبه به گفتگو با کارگزار رسمی طرف قرارداد با باشگاه پرسپولیس که برای درآمدزایی از لوگوی این باشگاه در نظر گرفته بود پرداخت تا صحبت های مدیرعامل این شرکت در امتداد فسخ یکطرفه قراردادش از طرف هیات مدیره سرخ ها را بشنود.
در این جلسه، ضمن بررسی ابعاد فسخ قرارداد پرسپولیس با کارگزار خود که تابحال کمک ۱۵ میلیارد تومانی تحت عنوان قرض الحسنه به این باشگاه داشته است راجع به عدم شفافیت مالی در میزان پرداختی به باشگاه نیز صحبت شد.
مسعود سلطانی فر ضمن اظهار گلایه از عدم رعایت برخی بندها توسط کارگزار خواستار ارائه مستندات دیگری از طرف این شرکت شده است تا در جلسه آتی با هیات مدیره پرسپولیس درباره این مساله تصمیم گیری کند.
این در حالی است که باشگاه پرسپولیس هفته گذشته مبادرت به فسخ قرارداد خود با این کارگزار به طور یکطرفه کرد تا مذاکره با سایر اسپانسرها را از سر بگیرد.
با این حال وزارت ورزش در حال بررسی بیشتر شرایط قراردادهای باشگاه پرسپولیس است و تا زمانی که تکلیف قرارداد کارگزار با پرسپولیس مشخص نشود، وزارت اجازه نخواهد داد این باشگاه به سمت اسپانسر دیگری سوق پیدا کند.
اسپانسر بعدی مد نظر یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس در ابتدای فصل، قرارداد فروش بلیت بازی های این تیم را با این باشگاه منعقد و ۷ میلیارد تومان بعنوان پیش قسط، پرداخت کرده بود اما با تغییر مواضع مدیران وقت باشگاه روبرو شد تا برای بازگردان پول پرداختی خود مبادرت به شکایت از باشگاه پرسپولیس کند.
وزیر ورزش قصد بررسی مجدد قرارداد کارگزار پرسپولیس در زمینه درآمدزایی از برند این باشگاه را دارد تا در صورت امکان و با پرداخت پول باردیگر از طرف این شرکت، ادامه همکاری را بین آنها ایجاد کند. در غیر این صورت قرارداد تازه ای با اسپانسر جدید این باشگاه منعقد می شود.


منبع:

1399/02/10
23:34:42
5.0 / 5
3017
تگهای خبر: بازی , باشگاه , پرسپولیس , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری