ابراز نگرانی پیشكسوت فوتبال از وضعیت تیم های بوشهری

ابراز نگرانی پیشكسوت فوتبال از وضعیت تیم های بوشهری

به گزارش بازی فوتبال یك كارشناس فوتبال بوشهر از وضعیت نامناسب دو تیم بوشهری لیگ برتر ابراز نگرانی كرد.


حمید کللی فرد، پیشکسوت فوتبال بوشهر در گفتگو با ایسنا درباره عملکرد تیم های بوشهری اظهار نمود: پارس جنوبی جم سال جاری تغییر و تحولات زیادی داشته است و عدم حضور بهرام رضاییان که یک مهره و یک وزنه بود به تیم ضربه زد. مشکلات مالی زیادی در این تیم وجود دارد و شرایط خوبی نسبت به شاهین بوشهر ندارند. تارتار با این تیم موفقیت خوبی داشت و پس از رفتنش شرایط برای این تیم به تدریج بد شد. خروجی های زیادی داشتند که بسیار به آنها لطمه خورد.
او افزود: شرایط مالی نامناسب به پارس جنوبی ضربه زد اما امیدوارم وضعیت بهتر شود چون که تا نقطه سقوط فاصله ای ندارند. به نظر من هم شاهین و هم پارس وضعیت خطرناکی دارند. پارس از شاهین تجربه بیشتری دارد و این تجربه شاید به آنها کمک نماید چون که آنها با تیم هایی مثل گل گهر و نفت مسجدسلیمان بازی دارند که می شود این تیم ها را شکست داد اما شاهینی ها با تیمی مثل پرسپولیس بازی دارند و کار برای شان به مراتب سخت تر است.
کللی فرد در ارتباط با وضعیت شاهین بوشهر اظهار داشت: شهرداری بوشهر دارد تلاش خویش را انجام می دهد و از وقتی که میشو آمد تیم شان بسیار بهتر شد. چیزی که سبب شد شاهین بوشهر در ابتدای فصل نتیجه نگیرد عملکرد ضعیف آنها در نقل و انتقالات ابتدای فصل بود و باشگاه عملکرد خوب مدیریتی نداشت. آنها پنج هفته تعلل کردند و این سبب شد امتیازات زیادی از دست بدهند. اما در نیم فصل دوم خیلی خوب کار کردند که متاسفانه این تعطیلی لیگ به آنها ضرر زد.
او در انتها افزود: شرایط را برای هر دو تیم سخت می بینم چون که احتمال سقوط هر دو تیم وجود دارد. فقط معجزه و انگیزه سبب ماندن شاهین و پارس جنوبی خواهد شد و امیدوارم در لیگ ماندنی شوند.
منبع:

1399/02/08
14:28:04
5.0 / 5
2817
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری