نجاریان:

تصمیم گیری درباره حذف پلی آف فوتسال زود بود

تصمیم گیری درباره حذف پلی آف فوتسال زود بود

به گزارش بازی فوتبال مدیرعامل باشگاه شهروند ساری تصمیم گیری در مورد حذف پلی آف از لیگ برتر فوتسال را ˮبسیار زود و شتاب زدهˮ خواند.سعید نجاریان، مدیرعامل باشگاه شهروند ساری در گفتگو با ایسنا در واکنش به تصمیم هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال ایران در خصوص حذف رقابت های پلی آف از لیگ برتر با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات پلی آف در لیگ برتر فوتسال از سال های قبل ابتدا با پیشنهاد او مطرح و در نهایت اجرایی شد، اظهار نمود: تصمیم گیری در مورد برگزار شدن یا نشدن مسابقات پلی آف در لیگ ۹۹ بسیار زود بود چون که هنوز تکلیف قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتسال به سبب شیوع بیماری کرونا مشخص نشده است، ازاین رو ضرورتی ندارد وقتی در مورد لیگی که هنوز زمان آغاز و برنامه زمانبندی آن مشخص نشده، تصمیم گیری شود.

او با تاکید بر اینکه هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال برای اتخاذ چنین تصمیمی باید از مدیران باشگاه های لیگ برتری نظرخواهی می کرد، اضافه کرد: بنده یکی از موسسان سازمان لیگ فوتسال هستم و معتقدم این نهاد متعلق به باشگاه هاست و آنها باید در مورد مبحث مهمی چون پلی آف نظرشان را عرضه کنند.

نجاریان افزود: در دو سال قبل که پلی آف برگزار شد، مدیران باشگاه ها در جلسه ای دعوت شدند، نظرات کارشناسی شان را عرضه دادند و در نهایت بعد از تبادل نظرهای مختلف و موافقت اکثریت باشگاه ها این تصمیم گرفته شد و به اجرا درآمد.

او خاطرنشان کرد: شیوع بیماری کرونا تمامی مسابقات ورزشی در جهان را به تعطیلی کشاند و در فوتسال هم تکلیف برگزاری سه رویداد بین المللی شامل جام باشگاه های آسیا، جام ملت های آسیا و جام جهانی معلوم نیست و طبعاً زمان آغاز و نحوه برگزاری لیگ برتر فصل آینده فوتسال ما به برگزاری این مسابقات بستگی دارد، ازاین رو تصمیم گیری در مورد حذف پلی آف خیلی زود بود.

مدیرعامل شهروند ساری با تاکید بر اینکه باشگاه ها مهم ترین رکن سازمان لیگ فوتسال هستند، اضافه کرد: اگر باشگاه ها وجود نداشته باشند سازمان لیگ و فدراسیونی وجود نخواهد داشت و اصلاً فوتبال و فوتسالی نخواهیم داشت.

نجاریان با اشاره به اینکه آرش جابری، رئیس سازمان لیگ فوتسال مدیری با تجربه و قانون بلد است، اظهار داشت: سال ها با ایشان کار کرده ام و می دانم که چقدر به قانون اشراف دارد و اساسا نظرات باشگاه ها را در این مورد مجدداً مورد بررسی قرار خواهد داد.

او در مورد زمان آغاز لیگ برتر فوتسال در سال ۹۹ هم بیان نمود: گذشته از بحث شیروع بیماری کرونا و با عنایت به برگزاری مسابقات جام جهانی از مدت ها قبل مشخص بود که آغاز لیگ در شش ماه نخست سال میسر نیست. اتفاقاً ما در چند سال گذشته شروع لیگ در شش ماهه دوم سال را بررسی نموده بودیم و از نظر من حتی این شرایط بهتر است چون که باعث کاهش هزینه های جاری تیم ها خصوصاً در در بحث ایاب و ذهاب و اسکان آنها می شود.

نجاریان تصریح کرد: در شش ماهه اول سال در اغلب شهرها هزینه کرایه هتل ها به مراتب بیشتر از شش ماهه دوم است. وضع قیمت بلیت های هواپیما و رزرو آن و هم کرایه اتوبوس ها به همین منوال است. باآنکه سردی هوا در شش ماهه دوم سختی های خاص خودش را به دنبال دارد اما با نگاهی جامع به مسائل، برگزاری مسابقات در این زمان از سال اساسا بهتر خواهد بود اما اینکه اتمام رقابت های لیگ به سال آینده کشیده شود یا نه به برنامه های تیم ملی بستگی دارد.
1399/02/07
18:20:30
5.0 / 5
2683
تگهای خبر: باشگاه , برنامه , تجربه , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری