متهم به فساد سازمان یافته؛

حمله تند باشگاه تراكتور به معاون سابق استقلال

حمله تند باشگاه تراكتور به معاون سابق استقلال

بازی فوتبال: مشاور حقوقی باشگاه تراكتور با اعلان اینكه باید برای علی خطیر معاون سابق استقلال بخش های جدیدی در دادگاه ایجاد شود، او را به فساد سازمان یافته متهم كرد.به گزارش بازی فوتبال به نقل از مهر، واکنش ها به مصاحبه محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور نسبت به کم کاری برخی از مدیران در پرونده های مالی و حقوقی این باشگاه هنوز ادامه دارد. روز گذشته علی خطیر معاون سابق باشگاه استقلال که گفته می شود یکی از مظنونان مدنظر زنوزی بوده است، به شدت مقابل تراکتور و مالک این باشگاه موضعگیری کرد.
امروز هم بیات مشاور زنوزی در مقام پاسخگویی به خطیر برآمد و به معاون سابق باشگاه استقلال حمله کرد.
بیات که با رادیو تهران گفتگو می کرد، با اعلان اینکه علی خطیر روز گذشته هرچه دلش خواست گفت، اشاره کرد: خطیر فرافکنی و به مردم آذربایجان و زنوزی توهین کرد. زنوزی وقتی ندارد برای این آدم ها بگذارد که پاسخشان را بدهد. اگر من هم صحبت می کنم به خاطر توهین خطیر به مکتب تراکتور و مردم آذربایجان است.
مشاور حقوقی باشگاه تراکتور افزود: تیم های وزارت خانه های مختلف در اموراتشان مانده اند ولی زنوزی به تنهایی دو تیم را اداره می کند. مردم آذربایجان این را توهین به خودشان می دانند. خطیر در زمان حضورش در استقلال با همه درگیر بود همچون با کاپیتان های این تیم. او اخیراً مقابل مهران مدیری، علیرضا حقیقی و برنامه دورهمی هم مصاحبه کرد. انگار این حربه ای شده است که خطیر دوست دارد در رسانه ها باشد. به نظرم باید مکان جدیدی در دادگاه ها برای او تشکیل گردد.
بیات اضافه کرد: خطیر هر لحظه خواست می تواند برود از تراکتور شکایت کند. ما هم استقبال می نماییم. معاونت حقوقی باشگاه تراکتور هم با ادله از او شکایت کرده است.
وی با اعلان اینکه زنوزی در مصاحبه اش نامی از علی خطیر نیاورده بود، اظهار داشت: حرف را اگر وسط بیندازید صاحبش آن را بر می دارد. زنوزی مصاحبه ای کرد و هرکسی برمبنای عقل و شعورش از آن برداشت می کند. خطیر روز گذشته ابتدا عذرخواهی و سپس آغاز به توهین به زنوزی کرد. آقای محترم! کسی شرافت ندارد که به سردار کارآفرینی ایران توهین می کند! همین الان ده ها هزار نفر بوسیله زنوزی کسب روزی حلال می کند.
مشاور حقوقی تراکتور اشاره کرد: خطیر می گوید زنوزی یک شبه به فوتبال آمده است. آقای خطیر! غلط را شما می کنی که به خودت اجازه می دهی به بزرگ تر از خودت توهین کنی! فرق زنوزی باش ما این است که تنها فردی است که از جیبش هزینه می کند و نیازی به شهرت ندارد. زنوزی از قبل مشهور بود و این فوتبال است که به زنوزی نیاز دارد. تمام مسئولیتش با من است. آقای خطیر شما غلط می کنی؛ بی شرافت و بی شرم شما هستی!
بیات اظهار داشت: در سالی که به نام جهش تولید نامگذاری شده است، بجای اینکه این آقا تلاش کند این پول ها در ایران و چرخه تولید بماند برنامه ریزی می کند تا پول ها در بانکهای سوئیس بنشیند. از ریاست قوه قضائیه و نیروهای امنیتی خواهش می کنم به این قضایا ورود کنند. الان بحث منافع ملی است نه تراکتور. منافع ملی ایران در خطر است. این اتفاقات یک فساد سازمان یافته است که اگر ریشه اش خشک نشود، می تواند کل ایران را در بربگیرد.
وی افزود: ما با توهین مخالف هستیم. در مصاحبه زنوزی هم توهین نبود ولی خطیر از روز گذشته توهین را آغاز کرد. سه روز پیش با خطیر صحبت کردم و بحثمان فنی بود و محترمانه جلو رفت. کسی به شما توهین نکرد. بجای دفاع کردن چرا از این الفاظ استفاده می کنید؟
مشاور حقوقی تراکتور اظهار داشت: مصاحبه ای انجام شده و متنش موجود است. هرکسی می تواند هر برداشتی داشته باشد. من و زنوزی مسئولیت نداریم داخل فکر افراد را بررسی نماییم. در آن مصاحبه توهین نشده است.
بیات اشاره کرد: عقب نشینی راجع به مصاحبه زنوزی نکردیم و نخواهیم کرد. حرف هایی که زنوزی زده پابرجا است و هرکسی می تواند برداشتی داشته باشد. راجع به برداشت باید بگویم خطیر کاملاً در اشتباه است.
وی با اعلان اینکه تراکتور بحثی در پرونده کوین کنستانت و این پرونده خوب یا بد به دادگاه عالی ورزش ارجاع داده است، تصریح کرد: بحث ما الان استوکس و اروین است. تمام صحبت های زنوزی درباره اروین و استوکس بود. لودوویچ وکیل خارجی ما یک روز به ترکیه آمد و گفت با مستنداتی که شما دارید پرونده این دو بازیکن را جلو می برم. قرارداد خوبی به امضا رسید. روزی که رأی دو بازیکن آمد شوکه شدیم. لایحه این وکیل که برای فیفا نوشته بود را به چند وکیل داخلی و خارجی دادیم. ۵ نفر متفق القول می گویند این لایحه ای که نوشته شده از نظر حقوقی در حد این است که یک نفر چهار ماه به دانشکده حقوق رفته و از این وکیل بعید است.
مشاور حقوقی باشگاه تراکتور اظهار داشت: بازیکنی به نام کوین فورچونه داشتیم. عجیب است؛ پرونده های ما به صورت هدایت شده مقابل باشگاه انجام می شود. لودوویچ تحت قرارداد با تراکتور بوده اما حالا می بینیم شکایتی شده و این پرونده فورچونه هم به او رسیده است. چرا باید دو نفری که با هم ارتباط ندارند تمام پرونده هایی که مقابل ما است دستشان برسد. چه کسی اینها را معرفی می کند؟ اگر فکر نماییم به یکسری نتایج می رسیم.


منبع:

1399/02/07
13:20:28
5.0 / 5
3303
تگهای خبر: امنیت , بازی , بازیكن , باشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری