احمدزاده :

وضعیت استادیوم انزلی گریه دار است

وضعیت استادیوم انزلی گریه دار است

به گزارش بازی فوتبال سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با اشاره به اینكه 18 تیمی شدن لیگ برتر منطقی تر است اظهار داشت: شرایط استادیوم انزلی اشك آدم را درمی آورد.



محمد احمدزاده در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به تداوم تعطیلات مسابقات فوتبال اظهار داشت: فعلاً که اتفاق جدیدی رخ نداده است. بازیکنان ما به همان شکل انفرادی تمرین می کنند. ما از مسؤلان شهری تقاضای انجام تمرینات گروهی داشتیم که به خاطر کرونا با این درخواست ما مخالفت شد به همین خاطر بازیکنان ملوان به شکل انفرادی تمرینات را انجام می دهند.
سرمربی تیم فوتبال ملوان افزود: آدم در این شرایط نمی داند چه کار کند و برنامه چیست. تکلیف نامشخص است البته خود فدراسیون هم در این حوزه مقصر نیست و نمی تواند تصمیم قطعی بگیرد. ما متوجه این مورد هستیم.
احمدزاده تصریح کرد: البته فدراسیون فوتبال می تواند پیشبینی هایی داشته باشد؛ بعنوان مثال اگر شرایط برگزاری مسابقات تا فلان تاریخ فراهم نشد باید چه تصمیمی گرفته شود. باید همفکری صورت بگیرد و پیشبینی هایی صورت گیرد.
وی درباره مطرح شدن بحث ۱۸ تیمی شدن لیگ برتر و صعود دو تیم برتر لیگ دسته اول به لیگ برتر اظهار داشت: خیلی ها معتقدند ۱۶ تیم برای لیگ برتر فوتبال ما کم است. از نظر من هم ۱۸ تیمی بودن لیگ معقول تر است. این نظر را خیلی وقت است که داده ایم و فکر می کنم شدنی هم باشد اما نه به این شکل الان دو تیم برتر جدول لیگ دسته اول به لیگ برتر بیاید.
سرمربی تیم ملوان در بخش دیگری از سخنانش راجع به احمددنیامالی نماینده انزلی در مجلس و حمایتش از تیم ملوان اظهار داشت: دنیامالی همیشه از تیم ملوان حمایت کرده است حتی وقتی نماینده نبوده. او سال های سال به صورت مستقیم و غیرمستقیم هر کاری از دستش برآمده انجام داده است. حالا که نماینده مجلس شده فکر می کنم آسان تر می تواند به تیم کمک نماید و به کمکش به ملوان خوش بینم.
احمدزاده اظهار نمود: فوتبال در انزلی در سال های اخیر به زیر صفر رسیده است. استادیوم انزلی گریه دار است. نمی توانم بپذیرم استادیومی با این قدمت این طور اشک آور باشد. امیدوارم آقای دنیامالی به فکر زیرساخت های فوتبال انزلی هم باشد.
وی همینطور درباره صحبت های دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اینکه طلبش از ملوان می گیرد، اظهار داشت: باز خوب است که آقای اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران است و ما به او دسترسی داریم. شاید بتوانیم از راه فدراسیون برای حل مشکل حقوقی و شکایت اسکوچیچ از ملوان کمک بگیریم.

1399/02/06
23:06:26
5.0 / 5
3468
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
فیفا و PES

بازی فوتبال
pesfifa.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازی فوتبال محفوظ است

بازی فوتبال

بازیهای کامپیوتری